bt rehber öğretmeninin ders programı

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
kıymetli arkadaşlar normal anadolu lisesinde bilişim teknolojileri öğretmeniyim. toplam 12 saat dersim var. şimdi ben bt rehber öğretmeni olursam 8-5 okulda mı olmak zorundayım? yoksa ders programımda 30-12=18 saat derslik kısımda btr görevi mi yazılır? yani doğrusu nedir?

kıymetli arkadaşlar normal anadolu lisesinde bilişim teknolojileri öğretmeniyim. toplam 12 saat dersim var. şimdi ben bt rehber öğretmeni olursam 8-5 okulda mı olmak zorundayım? yoksa ders programımda 30-12=18 saat derslik kısımda btr görevi mi yazılır? yani doğrusu nedir?
Resmî yazı eğitim öğretim saatleri der lise için dersiniz+ ders olan saatlerde okuldasınız toplam 40 oluyor orta okulda 35 ders gibi tekli öğretim ikili öğretime göre saatler değişir

8-5 2012 yılında kalktı okulda ders bittimi işiniz biter DYK felan sizi bağlamaz. Bazı okullar sizi 30 saate tamamlar sizin sorduğunuz gibi 12 saat dersiniz var diyelim size 18 saatlik BTR görevi yazarlar ama aslında olması gereken resmi yazılara göre okul eğitim öğretim saatleri içerisinde okulda olmanız diyelim ki okul 8:30--15:00 çalışıyor ise siz de o saatlerde okulda olmalısınız. dediğim gibi ama bazı okullar 30 a tamamlıyor çok başıma geldiği için biliyorum

Resmî yazı eğitim öğretim saatleri der lise için dersiniz+ ders olan saatlerde okuldasınız toplam 40 oluyor orta okulda 35 ders gibi tekli öğretim ikili öğretime göre saatler değişir
günde 8 saat ders var hocam. o halde günde 8 saat durmam mı gerekir? haftada 40 saat yapar.

lisedeki 40 saat, ortaokuldaki 35, meslek lisesinde 46 saat (henüz meslek lisesinde btr hiç duymadım ama engel bir durum yok) eyyyy meb, hani adalet, hani eşitlik?

lisedeki 40 saat, ortaokuldaki 35, meslek lisesinde 46 saat (henüz meslek lisesinde btr hiç duymadım ama engel bir durum yok) eyyyy meb, hani adalet, hani eşitlik?

Kadrom başka okulda, meslek lisesinde BTR'yim.

Çalışma saatlerine gelince idare bu konuda esnek, ben de onlara... Tabii resmiyette yukarıda yazdığınız gibi.

Geri