BT rehber öğretmenine yetiştirme kurslarında ek ders yok...

Kodla Büyü
Uşak ilinde btr olupta kurs başvurusu yapanların ek ders onayını ilgili şube müdürü red ediyor. Bakanlık resmi yazı ile yeni görüş bildirmezse kurs işi yaş.

arkadaşlar kursunuzu kapatmadılarsa girin kursunuza girmediğiniz zaman sanki bu yazıyı yazan haklıymış gibi davranmış olursunuz
he kursa girdiniz ama ekdersiniz ödenmedi o zaman açın davayı çatır çatır alın
benim bütün onaylar alındı giriyorum güzelce kursuma
şube müdürüylede görüştüm"saçma yazı hocam eğitim öğretim bittikten sonra kursuna devam et ekders öderiz" dediler

taatoo' Alıntı:
arkadaşlar kursunuzu kapatmadılarsa girin kursunuza girmediğiniz zaman sanki bu yazıyı yazan haklıymış gibi davranmış olursunuz
şube müdürüylede görüştüm"saçma yazı hocam eğitim öğretim bittikten sonra kursuna devam et ekders öderiz" dediler
Hocam okul ekders onayı alır, o onayı imzalamıyor şube müdürü...

keyloger' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
Hocam okul ekders onayı alır, o onayı imzalamıyor şube müdürü...
biliyorum hocam size değil onayı alınıpta kapatılmaya çalışılan kurslar için diyorum
benim ekders falan bütün onaylar tamam
herşeyi tamam ama kapancak diye korkan arkadaşlara diyorum

Ben böyle saçma bir şey görmedim. Sendika veya Bakanlık ile göreşebilen kimse yok mu? Benim BTR görevim zaten başka okulda neden kendi okulumdaki kurstan ek ders alamayacağım?
Kendi okulumda olsa bile bu BTR' nin görevi değil.. Daha fazla geçikmeden bir çare bulmamız gerekiyor..

Geri