Bt Rehber öğretmeni olmak kimin hakkı?

Kodla Büyü

zturfan

Aktif Üye
Arkadaşlar,okulumda tek bilişimciyim.Bir de formatörlük belgesi olan alan dışı bir öğretmen var.Benim seçeceğimi bile bile kendisi de BTR için aynı okulu yazacağını söylüyor.Yazıyıa bakıldığında öncelik benim, bunu o da biliyor.Ancak ortada beni rahatsız eden birşeyler var.Yani bu şahıs herhangi bir şekilde BTR olabilir mi sizce?Yasal bir dayanağı olabilir mi?Şayet BTR olursa ki bu haksızlık demektir,benim yapmam gereken nedir?

hocam zaten sizinde dediğiniz gibi artı yazıda da görüldüğü üzere kesinlikle öncelik sizin.eğer ki bir durum olursa dilekçenize yazıyı ekler gereken yerlere verirsiniz.ben olsam başvuruyu yaparken müdürüme önceliğin benim olduğuna dair bir iki cümle araya sıkıştırırım.
ama ikili eğitim yapan okul iseniz ikinizde olabilirsiniz.

sbil' Alıntı:
hocam zaten sizinde dediğiniz gibi artı yazıda da görüldüğü üzere kesinlikle öncelik sizin.eğer ki bir durum olursa dilekçenize yazıyı ekler gereken yerlere verirsiniz.ben olsam başvuruyu yaparken müdürüme önceliğin benim olduğuna dair bir iki cümle araya sıkıştırırım.

Okulun bu konuda söz söyleme hakkı yok hocam. Başvuruyu zaten okula değil milli eğitim müdürlüğüne elde veriliyor.

öncelik sizinde olsa kendisinin başvuru hakkı var. ayrıca ikili öğretimse sabahçı öğleci devreye ayrı ayrı rehber öğretmen verilebilir

nefbote' Alıntı:
sbil' Alıntı:

Okulun bu konuda söz söyleme hakkı yok hocam. Başvuruyu zaten okula değil milli eğitim müdürlüğüne elde veriliyor.

müdüre söyleyin derken müdür beyin aklında birşey varsa diye tabii ki başvuru il milli eğitim tarafından yapılıyor.

eğer senin başvuru dilekçen sümen altı edilmezde sen btr olursun.
bence dilekçeninin evrak kayıtlı numaralı halinin fotokopisini al.

mustafasangul' Alıntı:

Haklısınız hocam benim çekincem de bu yönde.İnsanın aklına herşey geliyor.Paranoyak olduk valla :|

mustafasangul' Alıntı:

evet bunu yap..

arkadaş 8 5 mesai varken kimse yanaşmıyodu formatörlüğe şimdi 30 saat muhabbetini gören herkes btr olmaya çalışıyor. yazıktır okuduğumuz onca derse. hakkınızı yedirmeyin hocam.

Hocam sizin 4 yillik kapi gibi diplomaniz var. 180 saatin kac kati ders gorduk. Hakkinizi yedirmeyin.. bende 2500 saatlik belge var diyin:)

scent2' Alıntı:
Hocam sizin 4 yillik kapi gibi diplomaniz var. 180 saatin kac kati ders gorduk. Hakkinizi yedirmeyin.. bende 2500 saatlik belge var diyin:)

Aynen hocam, rahat ol sen :+1:

Diğer arkadaş istesin, isteyebilir, isteyecek :) Bırak takılsın kafasına göre.

Selamlar

Ben sınıf öğretmeni olsam kesinlikle dersime girer çıkarım. Ek ders sorunum da olmaz. Çok iyi öğrenci de yetiştirebileceğimi de düşünürüm. Bu konuda kendime güvenirim. Ne uğraşacağım tozuyla dumanıyla. Değil mi?

Demek ki bu sınıf öğretmeninin çocuk sevgisi yok. Bunun yerine sürekli bilgisayar tozuyla angaryalarla uğraşmayı yeğliyor. Hayret ediyorum böyle insanlara.

sanalomer' Alıntı:
Ben sınıf öğretmeni olsam kesinlikle dersime girer çıkarım. Ek ders sorunum da olmaz. Çok iyi öğrenci de yetiştirebileceğimi de düşünürüm. Bu konuda kendime güvenirim. Ne uğraşacağım tozuyla dumanıyla. Değil mi?

Demek ki bu sınıf öğretmeninin çocuk sevgisi yok. Bunun yerine sürekli bilgisayar tozuyla angaryalarla uğraşmayı yeğliyor. Hayret ediyorum böyle insanlara.

Hakikaten ya keşke sınıfçı olsaymışız.
Ek ders sıkıntısı yok norm sıkıntısı yok. işini yap çık git ne güzel valla.

sizi fatih projesi kapsamında kurulumları tamamlanan okul varsa oraya gönderip sizin yerinize o çökebilir. olur mu, küçük ihtimal ama olmaz demeyin.

Geri