BT Rehber Öğr. Ek Ders

Kodla Büyü

alsabim

Üye
Arkadaşlar BT Rehber öğretmenliğe başvurdum ama hala görevlendirme yazısı gelmedi. Müd. Yrd. ek dersleri hazırlıyor.9 saat derse giriyorum. Eylül ayında ek ders tam yattı.Bu ay vercezmi sana ek ders diye soruyor. Sizin okullarda nasıl.

Eylül ayında nasıl tam yattı hocam görevlendirme olmadan. Görevlendrme gelmedi ve ne zaman baslayacağı belli değil oınun için 0 yazılıyor. görevlendirme gelince baslama gününe göre geriye dönük alabiliyoruz...

hocam bizim ilde görevlendirmeler onaylandı 8 i itibariyle diyor ama yazı 12 sinde yayınlandı bende 15 inde başladım
tam mesaiye 15 inden sorna sı için ücret yatacak

Hocam bence il mem e bir sorun. onay hangi tarihe göre gelecekmiş öğrenin. ona göre yapsınlar..

Samsun da yapılan açıklamaya göre formatör olanlar rehberlik onaylanana kadar full ekdres alacak. rehberlik onayı çıktığı gün formatrlük otomatik olarak bitecek ve rehberliğe geçilecek. rehberliğe başvurmayanların da formatörlüğü bitecek. fakat samsun da formatörlük 28inde onaylandığı için geçen ay sadece seminerdeki ek dersi aldık. onun dışında 6 saat derse her gün okulda bulunmama rağmen alamadık.

pckopat11' Alıntı:
hocam bizim ilde görevlendirmeler onaylandı 8 i itibariyle diyor ama yazı 12 sinde yayınlandı bende 15 inde başladım
tam mesaiye 15 inden sorna sı için ücret yatacak

Hocam yazıda 8i diyorsa o günden itibaren alırsın...

full ek ders =? 18x4=72 ?
yoksa
30+2 (seçmeli)=32 ; 20x4=80 ?

ingilizcecimiz 30 saat derse giriyor, 2 saatte seçmelisi var, 80 saat ekders alıyor, eğer bizimde dersimiz 30 saat ise bizde öyle almalı değilmiyiz? yoksa o 30 saatin içinde mi bizim seçmeli derslerde?

EynelMefer' Alıntı:
full ek ders =? 18x4=72 ?
yoksa
30+2 (seçmeli)=32 ; 20x4=80 ?

ingilizcecimiz 30 saat derse giriyor, 2 saatte seçmelisi var, 80 saat ekders alıyor, eğer bizimde dersimiz 30 saat ise bizde öyle almalı değilmiyiz? yoksa o 30 saatin içinde mi bizim seçmeli derslerde?
öyle değil hocam bizimki 16. maddeye göre

Geri