BT öğretmenlerine Hayırlı ve Uğurlu Olsun(EĞİTİM-SÖZ-SEN)

Kodla Büyü

sefatetik

Süper Üye
Süper Üye
Bilindiği gibi biz BT öğretmenleri olarak bu çok zor bir süreçten geçtik. Özellikle bu konuda maddi ve manevi destek veren arkadaşlarımız olduğu gibi süreçi bekle gör mantığı yürütenlerimizde oldu . Ama olsun en azından birşeylerin değişebileceğini örgütlenme sayesinde olduğunu ağlamayana mama verildmediğini daha iyi bir şekilde kavradığımızı . hayaller peşinde değil gerçekler peşinde koşmamız gerektiğini kavramış olduk.

Bundan sonra ise benim tavsiyem sizi anlayan sizin derdinizi bilen bir sendikada toplanmanızdır. Yoksa bildiğiniz gibi Türkiyede her an herşey değişebilir. Onun için sürekli gündemde olmak gerekir. Bize biri dokunduğunda karşında tek yürek olduğumuzu göstermemiz gerekir.
Örnek Beden Eğitimi Öğretmenleri
Sefa TETİKOĞLU
EĞİTİM-SÖZ-SEN( Genel Başkan Yrd)
www.egitimsozsen.org

Yarın bu süreçte meb le yaptığımız yazışmaları ve sendikamıza gelen olumlu ve olumsuz belgeleri burda yayınlayacağım

Birşeyler yaptıysak öncelikle kendimi kurtarma sonra etramı mantığı ile hareket etme sayesinde olmuştur...

Biraz öyle oldu aslında bu işin arkasında bizim olduğumuzu bile bilmiyordu
biz 2010 dan beridir. Derdimizi anlatmaya çalışıyoruz Mustafa DÖNMEZ ise bi haberdi bu durumdan ....

Bilişim teknolojileri Dersi zorunlu oldu Nihayet....

Bilindiği gibi Okullarımızda Bilişim Teknolojileri Dersi 4 ve 5 kaldırılmış, 6,7,8 sınıflarda ise 1 saat Seçmeli hale getirilmiş ti bu durumun yalnış olduğunu sendikamız her defasında MEB ve gerekli basın ve yayın organları ile paylaşmıştı 9 nisan 2010 tarihinde Ankarada binlerce kişinin katılımı ise durumu protesto etmişti. Nihayet MEB 2013 yılında sürdüdüğümüz bu haklı mücadeleyi anlayıp BİLİŞİM TENOLOJİLERİ dersini zorunlu hale getirmiştir. Bu eylemde ve süreçte sendikamıza ve BT öğretmenlerine destek siz değerli Kanal D ailesi ve TV mensuplarına teşekkür eder .

Ayrıntılı bilgileri paylaşmak dileğiyle iyi çalışmalar dileriz..

EĞİTİM-SÖZ-SEN
Eğitim ve Bilim Çalışanlarının Sözü Sendikası
M. Sefa TETİKOĞLU
Basın ve Yayından Sorumlu
Genel Başkan Yrd

bu konuda destek olan TV kuruluşlarına yazı yazıp gönderiyorum ...

Bizimle iletişim halinde olan ve bizzat eylemlere kamera,sunucu ve editör günderenlere , resmi yazılarımıza yorumlayıp köşelerine taşıyanlara yolluyorum sendika olarak ....

sefatetik' Alıntı:
Bilişim teknolojileri Dersi zorunlu oldu Nihayet....

Bilindiği gibi Okullarımızda Bilişim Teknolojileri Dersi 4 ve 5 kaldırılmış, 6,7,8 sınıflarda ise 1 saat Seçmeli hale getirilmiş ti bu durumun yalnış olduğunu sendikamız her defasında MEB ve gerekli basın ve yayın organları ile paylaşmıştı 9 nisan 2010 tarihinde Ankarada binlerce kişinin katılımı ise durumu protesto etmişti. Nihayet MEB 2013 yılında sürdüdüğümüz bu haklı mücadeleyi anlayıp BİLİŞİM TENOLOJİLERİ dersini zorunlu hale getirmiştir. Bu eylemde ve süreçte sendikamıza ve BT öğretmenlerine destek siz değerli Kanal D ailesi ve TV mensuplarına teşekkür eder .

Ayrıntılı bilgileri paylaşmak dileğiyle iyi çalışmalar dileriz..

EĞİTİM-SÖZ-SEN
Eğitim ve Bilim Çalışanlarının Sözü Sendikası
M. Sefa TETİKOĞLU
Basın ve Yayından Sorumlu
Genel Başkan Yrd

bu konuda destek olan TV kuruluşlarına yazı yazıp gönderiyorum ...
:+1: Abbas Güçlü'ye de özel bi teşekkür güzel olur.

Herkesin Mustafa Dönmez'e teşekkür etmesi lazım.Belli ki bişeyleri istemeden de tetikledi :D

Ben MEBPERSONEL ve KAMUAJANS aradım editörlerine bu kişinin beni aramasını söyledim.
Yazdığı metni de avukata yolladım . Bakalım ne çıkacak....

İşallah bu arada BALIKESİR BÖTE ciler başlık açmış
işin doğrusu duygulandım ...
Herkes mezuniyet yılını yazmış yaw ben kaç mezunuydum :))

Resimlerle süreçte yaşananlar...

Ekli dosyalar

• 2yl2.jpg
    2yl2.jpg
    174.1 KB · Görüntüleme: 1,807
  • resim 007.jpg
    resim 007.jpg
    249.8 KB · Görüntüleme: 1,807
  • fatihprojesi.jpg
    fatihprojesi.jpg
    52.7 KB · Görüntüleme: 1,807
  • haber22.jpg
    haber22.jpg
    68.7 KB · Görüntüleme: 1,807
Diğer sendikaların bu olaya karşı duyarsız kalmamalarını istedik...

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    83.2 KB · Görüntüleme: 1,807
Üzüldük hastahanelerde kanser olan arkadaşımızı kaybettik ama pes etmedik...

Ekli dosyalar

• dscn0341.jpg
    dscn0341.jpg
    115.1 KB · Görüntüleme: 1,809
Ama sonuçta bir sonuca vardığımız için mutluyum . Allah herkese gönlünden geçeni versin...
Selametle kalın. Umarım bu duruma bir daha düşmeyiz...

Geri