BT Öğretmenleri Kaç Saat Dersiniz Var? Anket

Kodla Büyü

BT Öğretmenleri Kaç Saat Dersiniz Var?

• 0-5

Oy: 43 16.5%
  • 6-14

Oy: 156 59.8%
  • 15-30

Oy: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261

mnv

Aktif Üye
Yeni değişiklikten sonra ders saatlerimiz ne kadar kaldı? Birçok arkadaşımız hala tepkisiz olduğu için ders saatlerini merak ediyorum. Anket Meslek Lisesi dışındaki BT öğretmenleri içindir.

2 şubeli okulda 6 saat BT dersi var ve formatör değilim.

Herkes üstteki gibi yazarsa tablo daha net görülür diye düşünüyorum.

hocam seçenekleri arırırsan daha iyi olur diye düşünüyorum benim de 7 saat dersim var.
0-5
6-10
10-14
15-20
20-30
şeklinde olabilir.

bende de aynı durum var 6 saat dersim var... beden eğitimi öğretmenleri kadar olamadık. adamlar haklarını sonuna kadar aradılar ders satlerini 2 ye çıkardılar.
bencde biz de artık birleşmeliyiz ama hakkını aramak istemeyen fanatikler var maalesef.

ayrıca bize maaş olarak ta fazla vermeleri gerekmezmi okadar bilgisayarın içinde radyasyona maruz kalıyoruz bence bunlarıda dile getirmeliyiz...

dmyksl' Alıntı:
hocam seçenekleri arırırsan daha iyi olur diye düşünüyorum benim de 7 saat dersim var.
0-5
6-10
10-14
15-20
20-30
şeklinde olabilir.

Öyle yapacaktım ama norm fazlası olanlar ve maaş karşılığını doldurmayanlar daha net görülsün diye böyle yaptım.

7 veya 8 Dersim olacak herhalde.Çünkü geçen sene dediler ki 8A ve 8C şubelerini birleştireceklerini söylediler.
Bakalım bu sene nasıl olack?

21 saatim wardı. bu sene watandaşlık seçilecek 6 kaldı. norm fazlası olmama 1 kaldı. tabi nimet abla sağolsn

arkadaşlar 8.sınıftaki bilişim dersi de tamamen elimizden gitti mi?yoksa 8 lerde dersimize girme ihtimalimiz var mı?

ilk atamada o kadar kontenjan ataması nereye olacak merak ediyorum...

şu an için 14/16 sınıf birleştirmeye göre, ikinci kademede 8 sınıf var ama 8. sınıflara bilişim seçilmedi bir sonraki sene 4-5 lerde gidince 6 saat dersim kalacak

arkadaşlar ben de dolduramayacağım,haziran atamasında kadroya geçtim,sözleşmeliyken full doluyordu,şimdi maaş karşılığı da dolmayacak,ne olacak bu durumda ?başka ders mi veriyorlar yoksa başka okulda görevlendirme mi?

8.sınıflarda vatandaşlık dersi 3 saat olan ve 2 saate indirilen T.C.İnkılap Tarihi dersinden arta kalan 1 saat yerine seçilecek...8.Sınıflarda BT Dersinin gitmesi gibi bir durum yok..

Evet oran hala %75, yani bu işi mutlak surette düzenlemek zorunda kalacaklar. 1 hafta kaldı hala bir düzenleme veya açıklama yok.

5 saat kaldı, norm fazlası olunca ne olacak acaba il dışı tayin hakkım olacakmı püffffffffffff

Hala 15 dersten falza olanlar varmış hemde 28 kişi. Acaba haberleri mi yok yeni düzenlemeden?

2.kademede 3 saatim var. 1.kademede birleştirilmiş sınıflardan oluşuyor. (1,2,3) ve (4,5) yani toplam 2 sınıf var 1. kademede.

42 saat ders vardı faka 18 e düşü ve iki öğretmen var okulda merak ediyorum milli eğitim bizim hakkımızda ne düşünüyor

6 saatcik dersim var. laboratuar eski olduğu için formatör olarak görevlendirmem yapılmadı. Allah sonumuzu hayır etsin.

Geri