BT Öğretmenleri Araştırma Önergesi 10.05.2013

Kodla Büyü
zühal topçu aracılığıyla şu işimiz ciddiye alınırda hallolursa yemin ediyorum oyumu zuhal hanım sebebiyle kafasız mhp ye vereceğim! And olsun :D

süper bir önerge olmuş. yani bizlerden biri kaleme almış sanki gerekçeyi :)
teşekkürler Zuhal Topçu ya :alkis:

Bir taraftan Erdal bey (Chp), bir taraftan Zuhal hanım (mhp) artık bu kadar söze birşeyler olsun.

hayalcisuat' Alıntı:
süper bir önerge olmuş. yani bizlerden biri kaleme almış sanki gerekçeyi :)
teşekkürler Zuhal Topçu ya :alkis:

Allah razı olsun valla, maalesef başkalarının bizim sorunlarımızla ilgilendiği kadar aramızdaki çoğu BT öğretmenlerinin umrunda olmuyor, ancak başları sıkışınca akıllarına dank ediyor. Bundan daha güzel bir haber olabilir mi ya, resmen imza toplanıp önerge verilmiş bizler için, haberi okur okumaz çok mutlu oldum inşallah olumlu sonuç alınır.

akyildiz41' Alıntı:
Bir taraftan Erdal bey (Chp), bir taraftan Zuhal hanım (mhp) artık bu kadar söze birşeyler olsun.
Biraz da Ak Partili Vekiller dile getirse durumumuzu keşke. Hükümet daha fazla dikkate alacaktır. Muhalefetin tüm söylediklerine kulaklarını tıkamışlarsa bizim sorunumuz çözülmez.

önerge doğru bilgiler verilerek hazırlanmış. Bir kaç nüans dışında o da olur. Imzalayan bütün milletvekillerine teşekkürler.

teşekkür ederiz tüm emek verenlere.yüzyılın ayıbını çözmek için uğraşanlara... :++:

siyaset üstü bir mesele. hangi partiden olursa olsun destek vermeli arkasında durmalıyız. eferim :+1:

Zuhall Topçu önergeyi veren kişi olarak görünse de bunu arka planda hazırlayıp yaptıran BTE derneği arkadaşlar.
O yüzden ben başta dernek başkanımız Burcu hocam olmak üzere tüm emeği geçenlere dernek üyelerimize ve ardından Zuhal Hanım a teşekkür ediyorum.

yesimk06' Alıntı:
Zuhall Topçu önergeyi veren kişi olarak görünse de bunu arka planda hazırlayıp yaptıran BTE derneği arkadaşlar.
O yüzden ben başta dernek başkanımız Burcu hocam olmak üzere tüm emeği geçenlere dernek üyelerimize ve ardından Zuhal Hanım a teşekkür ediyorum.
Derneğimizde etkin çalışan arkadaşlara çok şey borçluyuz. :+1: Bizi gündeme taşıyan vekillere de teşekkür edelim ki destek gördükçe verdikleri tepkide dirensinler. :)

geçen gün oturdum o listede imzası bulunan milletvekillerinin bir çoğuna mail atmıstım tek tek şimdi imzalarını görünce çok sevindim
dernek bakanımıza ve sayın milletvekilimize çok teşekkürler umarım bir sonuç çıkar diğerleri gibi hüsranla bitmez

Erdal bey Zuhal hanımın bizleri tekrar gündeme getirmesi ve aynı zaman dilimlerinde olması beni umutlandırdı. Umarım körler görür ve sağırlar duyarda bizide artık gündemlerine alırlar.

Diğer partiler faso fiso. İşi yine AKP halleder. Zaten ciddi bir çalışmada yapmayı düşünüyor bu anlamda. iyi şeyler olacak. Bende üniversitede profesör hocalarımla konuştuğumda onlar zaten bu konuları sürekli AKP milletvekillerine bildiriyorlar. Çok yakında müfredat değiştirilip iki saat zorunlu hale getirilecek zaten. Boşuna MHP CHP yaptı demeyin diye söylüyorum.

boşuna yemin edip bu iş çözülürse oyumu şu partiye vereceğim demeyin. hükümet zaten mevcut şartlar altında mümkün olan en güzel çözümü getirmek için el atıyor işe

yakopasa' Alıntı:
Diğer partiler faso fiso. İşi yine AKP halleder. Zaten ciddi bir çalışmada yapmayı düşünüyor bu anlamda. iyi şeyler olacak. Bende üniversitede profesör hocalarımla konuştuğumda onlar zaten bu konuları sürekli AKP milletvekillerine bildiriyorlar. Çok yakında müfredat değiştirilip iki saat zorunlu hale getirilecek zaten. Boşuna MHP CHP yaptı demeyin diye söylüyorum.

şimdiye kadar akp nerdeydi öğrenciler zaten bilgisayar biliyor diye bu dersleri aşağlayan kim? bu hükümet her haltı yer sizede onların yamasını örtmek düşer. helal olsun

Önergeyi veren millet vekillerine tesekkür ederim.Bir şu haber 7 editörünü uyarsa bilişim ve yazılımı 2.ders sanıp 2ders için önerge verildi başlığı atmış.Üye değilim haber7 ye üyeler uyarsa iyi olur.

Memurlar nete yorum yapalım

Geri