BT Laboratuarları kapatıldı diyen milli eğitim müdürü

Kodla Büyü

faky18

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Antep te görev yapıyorum ve okulumuzda 2 bt öğretmeniyiz.38 saat dersimiz ve 3 laboratuarımız var. Malum yeni sistem yüzünden norm fazlası olan biricik sınıf öğretmenlerimizi kurtarmak için bizlerin sınıflarını kapatma kararını vermiş müfettişler. Okul müdürümüz ve Müdür yardımcımız gidip milii eğitim müdürü ile konuşmuşlar, o da "zaten her yerde kapatıldı" demiş. Benim merak ettiğim bakanlığın kapatma konusunda yazısı var mı? yoksa bakanlığa mail ile ulaşıp durumu bildirip kapanmalarını önlemeye çalışacağım. Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.Teşekkürler

teşkkürler arkadaşlar. bakanlığa yazacam okula yazı göndersinler bu konu hakkında.

faky18' Alıntı:
teşkkürler arkadaşlar. bakanlığa yazacam okula yazı göndersinler bu konu hakkında.

bakanlığa falan yazmayın sakın... bu sitede bazı arkadaşlar yeni atama sanırım, kendi mesleğinizle ilgili olarak kurum atlayarak başvuru yapamazsınız, önce okula sonra varsa ilçeye, ile şeklinde dilekçe vermeniz gerekir.. ki müdürünüz çok dediğim dedik bir adam değilse, bakanlık yazısını gösterin zaten kapatmaz..

bilgisayar dersinin son günleri...bir kaç yıla kalmaz ya ders kalkar ya dersin formatı değişir başka ders olur ya da başka bir branşla birleşir...ama bilgisayar dersi diye bişey kalmaz...

hocam bizdede kapatılacak tı müfettiş kapatabilirsiniz raporu verdi yer ihtiyacından dolayı diye daha sonra okula müsteşarlıkdan oklula mail gedi.(maili görmedim)Bilgisayar sınıfları kapatılamaz diye hatta kapatan müdürler hakkında soruşturma açtılar.Bilgisayar sınıfını kapatanlar yeniden toplayacaklar

Arkadaşlar MEM'den onay cevabı geldi. 3 laboratuvarımızdan 2 si kapatılacak :( Anlamak zor binlerce TL gene çöpe atılacak

Bakanlığa bildirin.Bizim ilçede 1.sınıf velileri çocukların sınıfını beğenmediği için bilgisayar sınıfıyla yer değiştirmesini istiyorlar ve okul müdürü ve milli eğitim buna karşı çıkıyor.

İl milli eğitimden görüş istediler bu konu hakkında il milli eğitimin cevabı kapatılamaz oldu.

Bizde tam tersi daha il milli eğitim müdürü hepsini kapatın gitsin demiş. Allah tan müdür yardımcımız 1 tanesi kalsın sonuçta BT öğretmenimiz var demiş :)) O bile nimet. Bakanlığa yazalı 1 hafta oldu cevap yok hala. Bir yandan "BT Rehber Öğrt. BT lab. olan okullara görevlendirecem" diyecen diğer andan BT lab ını kapatacan nasıl iş anlamadım.

Geri