Browser Sorunu?

Kodla Büyü

kurnazf

Aktif Üye
Arkadaşlar internet explorer 7.0 kullanıyordum. Bugün bir öğrencim explorerı kullanamadığını söyledi. Yeniden yükleyip tekrar. Dene dedim. Eve geldim kendi bilgisayarımı açtım. Explorer çalışmıyor. sürekli sayfa görüntülenemiyor. diyor. Firefox ile bağlanabiliyorum. Yani sorun internette değil browserda böyle bir sorunla daha önce karşılaşan var mı aranızda. Virüs olabilir mi bir bilgisi olan varsa cevap yazarsanız sevinirim. Teşekkürler..

DEĞERLİ ARKADAŞIM AYNI SORUN BUGÜNLERDE ÖZELLİKLE 5 GÜNDÜR OLUYOR.AYNI HATAYI VERİYOR.MOZİLLA DA SORUN YOK.SORUN BİLGİSAYARDA DEĞİL ŞAHSIMCA.5 DAKİKA SONRA SORUN ORTADA KALKIYOR.AMA SONRA YİNE AYNI.BEN DE KIZDIM MOZİLLAYI KULLANIYORUM....

5 dakika sonra düzeliyor diyorsunuz yani hocam beklememiştim hiç. bir de öyle denerim. normal bir zaman olsa modzilla kullanacağım ama web sitesiyle uğraşıyorum. modzilla farklı gösteriyor. 2 arada kaldım. yani. yine de teşekkür ederim alakanıza..

RİCA EDERİM
YALNIZ ŞUNU DA BELİRTEYİM BEN EXPLORER SON SÜRÜMÜN KULLANIYORUM..YANİ YENİSİ DAHA ÇIKMADIYSA ŞU E HARFİNİN ÜSTÜNDE SARI ÇEMBER OLAN...
KAÇTI TAM HATIRLAMIYORUM....
OKULUMDA KLASİK SÜRÜMÜ VAR SORUNLA HİÇ KARŞILAŞMADIM.AMA EVİMDE VE BAŞKA BİR OKULDA Kİ SÜRÜMLERİ AYNI OLAN EXPLORER KARŞILAŞTIM..ÜSTELİK AYNIZ ZAMANLARDA.ÖNCESİNDE YOKTU...
NE DİYEYİM KOLAY GELSİM

kurnazf' Alıntı:
5 dakika sonra düzeliyor diyorsunuz yani hocam beklememiştim hiç. bir de öyle denerim. normal bir zaman olsa modzilla kullanacağım ama web sitesiyle uğraşıyorum. modzilla farklı gösteriyor. 2 arada kaldım. yani. yine de teşekkür ederim alakanıza..

Hocam mozillanın İE eklentilerinden kur. onlar mozillanın içinde ie penceresinde gösteriyor istediğin sayfayı.

Bu arada Operayı tavsiye ederim. Bazen firefox kullanırım. Malum .aspx uzantılı sitelerimiz için de İE kullaıyoruz...

Geri