Brother HL-2130 Yazıcı Toner Dolumu ?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
bu yazıcımı kendim doldurmak istiyorum fiyat fiyat toner tozları var kalitelerini nasıl anlayacağız acaba birde tavsiye edeceğiniz uygun güvenilir site var mı?

Ugur hocam tesekkurler cevabiniz icin oncelikle, kendim doldurabilirmiyim dolum kolay mi birde verdiginiz site guvenilirmi acaba?

hocam brotherlar gerçekten güzel yazıcı..bende brother uyumlu toner tozu aldım doldurdum memnunum.. g.gidiyordan bak 1 kg lik aldım 2 adet 500 luk sise geldi.. içerisinde kalan toneri boşaltmamaya ve iyice doldurmamaya dikkat et. kal sağlıcakla

faruk hocam teşekkür ederim içerisinde ki toz içinde mi kalacak yani birde bu tozların kalitesi vs. varmı

yani ben içinde yoktur diye bi ters çevirdim döküldü bayada ondan dedim. brother uyumlu diye almıştım ama illaki kalite ve markası durumları vardır.. yüksek kalite diye yazıyorlar ama ne kadar kaliteli bilinmez. toz sonuçta :roll:

tomreader2010' Alıntı:
Ugur hocam tesekkurler cevabiniz icin oncelikle, kendim doldurabilirmiyim dolum kolay mi birde verdiginiz site guvenilirmi acaba?

Siteden alışverişimi güvenli bir şekilde yaptım hocam. Dolumu basit. Tonerin içindeki eski tozu iyice boşaltmanız gerekecek. Sonrasında dolumu rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Tıpayı çıkarırken her tarafından az az kaldırarak yavaşça çıkarınız. Deforme olmasını istemeyiz. Sonrasında dolumu çok rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz. Durum ve tone resetlemesi için youtube da videolar mevcut. Kolay gelsin.

Saygılar

Hocam ben de benim HP 1020'yi çok doldurdum ama iş sadece toner tozuyla bitmiyor. Bir süre sonra dram çiziliyor ve onu da değiştirmek gerekiyor. Daha sonra atık toner tozları içine doluyor ve hava tabancasıyla falan onu da temizlemek gerekiyor yoksa kağıt kirli çıkıyor. Derken derken ben muadil toner satan bir site buldum ve birkaç seferdir oradan alışveriş yapıyorum. Hemen aynı gün gönderiyorlar ve tonerler sorunsuz çalışıyor. Tam dolu geliyorlar. Kanserojen toner tozuyla hiç uğraşmayın derim. Sizinki için de muadilini buldum:

http://www.biribenibitirsin.com/muadil- ... 040-p30943

yataylimit' Alıntı:
Hocam ben de benim HP 1020'yi çok doldurdum ama iş sadece toner tozuyla bitmiyor. Bir süre sonra dram çiziliyor ve onu da değiştirmek gerekiyor. Daha sonra atık toner tozları içine doluyor ve hava tabancasıyla falan onu da temizlemek gerekiyor yoksa kağıt kirli çıkıyor. Derken derken ben muadil toner satan bir site buldum ve birkaç seferdir oradan alışveriş yapıyorum. Hemen aynı gün gönderiyorlar ve tonerler sorunsuz çalışıyor. Tam dolu geliyorlar. Kanserojen toner tozuyla hiç uğraşmayın derim. Sizinki için de muadilini buldum:

http://www.biribenibitirsin.com/muadil- ... 040-p30943
hocam teşekkür ederim fiyatı 41 tl yazıyor 20 tl ye bilgisayarcıya doldurtmak mantıklı sanırım şimdilik

Geri