Bozuk fareleri atmayın...

Kodla Büyü

polwert

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bilişim teknolojileri sınıfında ya da okulumuzda bozulan ya da kullanılmayacak hale gelen farelerimiz oluyor...Ben bunların atılması taraftarı değilim...Bir şekilde bunları tekrar kullanabiliriz bence...Ben şimdilik böyle yapıyorum...

Hocam bırak şimdi :) bu resim zaten yıllardır ortalıkta gezen ilginç türk resimleri fotolarından biri , sen bulmuş gibi burda şov yapma :puhaha:

zysimsek' Alıntı:
Hocam bırak şimdi :) bu resim zaten yıllardır ortalıkta gezen ilginç türk resimleri fotolarından biri , sen bulmuş gibi burda şov yapma :puhaha:

Ben buldum demedim ki :puhaha: Şimdilik böyle yapıyorum dedim... :puhaha:

Sağ tık yapınca farklı sol tuş yapınca farklı miktarda su akıtma özelliği var mı? Yada tekeri kaydırınca su miktarını ayarlasak mesela :D

omd' Alıntı:
Sağ tık yapınca farklı sol tuş yapınca farklı miktarda su akıtma özelliği var mı? Yada tekeri kaydırınca su miktarını ayarlasak mesela :D

Çok yaratıcı... :alkis: öyle bişeyi ayarlayabilirsek yok satarız... :puhaha:

polwert' Alıntı:
omd' Alıntı:

Çok yaratıcı... :alkis: öyle bişeyi ayarlayabilirsek yok satarız... :puhaha:

Güzel proje olurdu aslında. Elektronikten anlayan arkadaşlar bir el atsa :D

hocam bende bozuk internet kablolarının içindeki ince tellerle bilgisayarın arkasındaki kabloları toparlıyorum bağlıyorum.

sert_hard' Alıntı:
fareyi sifona bağladık peki tamam da hortumu nereye bağlıyoruz?
bakıyım bi kaçıncı mesajda olay hortuma bağlanacak dedim serhat kardeşim bağlamış olayı Eywallah! :puhaha:

omd' Alıntı:

"bozuk farelerle" denmiş ama eğer sağlamlar ile yapılacaksa bunlarla kalmamalı fare hareket ettirildiğinde suyun yönü de değişmeli. tutturamayanlar için. :p

Geri