BÖTE ye destek!..

Kodla Büyü
egelim83' Alıntı:
https://www.change.org/p/milli-e%C4%9Fitim-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-b%C3%B6te-mezunu-bili%C5%9Fim-teknolojileri-%C3%B6%C4%9Fretmenlerinin-%C3%B6zl%C3%BCk-haklar%C4%B1-verilsin?recruiter=354348624&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink
İmza ile desteğinizi bekleriz...
Yok destek filan... Nasıl olsa BÖTE mezunlarının %99 u birileri halinden memnun... Şu imza kampanyasındaki 100 sayısı bile bunu kanıtlar nitelikte... Müstehak BÖTE mezunlarına...

Hocam daha kampanyayı başlatalı 2 saat oldu.. Hemen umudumuzu kaybetmeyelim. Ben kac aydır bakanlıkla yazısıyorum. Azimli olmak lazım... Sonrasinda cok hayır duası alırız...

Hocam daha yeni gördüm ve imzaladım arkadaşlarımız haberdar olduklarında eminim destek olacaklardır.

Zulfikar hocam şu an sitedesiniz ama artık konumuza bile bakmıyorsunuz anlaşılan; Bir günde 200 kişi destek verdi sağolsunlar; bu hızla gidersek belki sesimizi duyururuz? Hükumet kurma sürecinde belki değişen yetkililer sesimizi duyar? Desteğinizi bekliyoruz... Arkadaşlarınızla paylaşırsanız gözden kaçmaları önlemiş olabiliriz... Hep beraber sahip çıkarsak bir yerlere varabiliriz.

Elinize sağlık hocam..

Zulfikar hocam buraya!.. :alkis: Zulfikar hocam buraya!.. :alkis: Zulfikar hocam buraya!.. :alkis:

İlginize tesekkurler arkadaslar ilk gunden katilim fena degildi :) insanoglu doyumsuz.. Beklenti yuksek oluyor... Zulfikar hocam beni de mi etkiledin??

Hocam teşekkür ederiz. Birlikte mücadeleyle kazanamayacağımız şey yok... Yeterki inanalım... Hakkımıza sahip çıkalım...

3. Gune geldik sonuc 330.. Sayı artsada ivmenin azalması uzucu.. Zulfikar hoca destek verseydi iyiydi...

İçimizde hem TEF'lielr gibi düşünüp hem de onlar gibi düşünmediğimiz için bize hakaret bile eden insanlar olduğu surece bu iş zor.
O kadar zamandır ugrasiyoruz destek olanların yanında köstek olmaya çalışan BÖTE mezunu arkadaslarimizi da horduk

egelim83' Alıntı:
3. Gune geldik sonuc 330.. Sayı artsada ivmenin azalması uzucu.. Zulfikar hoca destek verseydi iyiydi...
Gerçek adım zulfikar olmadığı için sen vermedim sanıyorsun hocam... Ben bu mesleğe atandım atanalı bu işin kavgasını veriyorum.

zulfikar1985' Alıntı:
Gerçek adım zulfikar olmadığı için sen vermedim sanıyorsun hocam... Ben bu mesleğe atandım atanalı bu işin kavgasını veriyorum.
Hocam bende 9 aydır uğraşıyorum. Elimize henüz birşey geçmedi ama Ali hocamız sağolsun bize bir önderlik yapıp mahkemeye başvurdu.. Hakkımızda hayırlısı artık... Yılmadan destek toplamaya devam etmek lazım...

400'e yaklaştık ama hızımız iyice kesildi... Linki etrafa gönderirseniz arkadaşlar etkili olabiliriz; imza atacaklar illa BÖTEli olmak zorunda değil...

hocam yanlıs anlamayın olayda cıkarmak nıyetınde degılım ama artık bunun yerıne ortaokul larda bır duzeltme ıcın ugrasmak daha mantıklı degıl mı hak kaybınızı tef lıler mı yapıyor boş okul bulabılıcekmısınız cogu okulda bölum kapanma safhasında unıversıtede tercıh edılmeyen bır bolum oldu bıtıren atanamıyor asıl sorunumuz bu olması gerekmıyor mu

bence pesıne dusmemız gereken ya BTR nın rehberlık gıbı bır sıtatu alması ıcın ne bılım bır donem dıllendırılen mudur yardımcılıgı gıbı bır olayın pesıne dusmek bunun dısında cıkıs gozukmuyor bence Fatıh projesı dıyoruz ama bız bıle arkasında durmuyoruz bızı meb te var edecek tek sey bu o olmasaydı coktan sutlanmıstık neden ders secmelıkten cıktı bızı sevdıklerınden mı hayır okul normu dusunce ögretmen bulamama rıskınden cıktı benım gıbı yuzlercesı o donemde norm fazlası olup baska okullara yollandı o nedenle bızım pesıne dusmemız gereken bu BTR yı aylık gorevlendırmeden cıkartırabılırmıyız dıye dusunmelıyız

saygılarımla

Geri