Böte Teknik Eğitim Sınıfına Alınmamıştır...

Kodla Büyü
Bu kaçıncı konu yahu :mrgreen: Tamam anlamışlardır :mrgreen:

hocam kanunen zaten böyle bir hak yoktu ki. yanlış bir yök yazısı iptal edildi sadece. herkese hayırlı olsun. ortak temenni bu yönde olmalı.

Teknik değilsek donanıma bakmamız ne kadar doğru? O zaman sadece yazılıma bakarım arkadaş ben. yanlışsam düzeltin.

Yok yere gittin canımın içiydin sevdaam, Göz bebeğim
Hazana uydun beni niye vurdun aşkıım,
Aşk çiçeğim

Keser döner sapı da döner. Elbet bu sap tef'lilere de döner. O zaman görürüz sizi. Mağduruz, destek destek diye ağlarsınız burada. Alırsınız desteği o vakit...

Yok yere gittin canımın içiydin sevdaam, Göz bebeğim
Hazana uydun beni niye vurdun aşkıım,
Aşk çiçeğim

şimdi ben teknik oynamıyormuydum.Allah Allah ya..turkiye futbol federasyonu lisansımızı mı iptal etmiş...bu tff de her şeye karşıyor canım. :mrgreen:

Mahkeme bir başlangıç yapmış devamını getirsin. Teknik öğretmen ve BÖTE arasındaki sınırları net belirlesin.Teknik mezununun ilköğretimde işi olmamalı. Sadece meslek liselerine atanmalı. Ayrıca Fatih projesi için görevlendirilen öğretmenlerin görev tanımı net yapılmalı.Bundan sonra teknik arızaların hiçbiri BÖTE mezunu önüne getirilmemeli. BTR öğretmeni sadece işlemleri takip etmeli. Zaten meslek lisesinde derse girmek gibi bir talebim yoktu. Ama bir derece ve bu kadar yıpranmamızı karşılayacak ücret farkı olmalıydı.Fatih projesine bir sürü para harcayıp bunun okullarda sorunsuz çalışmasını sağlayacak öğretmenlerden teknik işlemleri yapmaları beklenmemeli.Etkileşimli tahtanın olduğu bir okulda bilgisayar öğretmeni olmadığında o sistemlerin kaç sene çalışır vaziyette kalacağını düşünüyor acaba bu insanlar.

Geri