BÖTE mezunu hamgi okullara idareci olabilir...

Kodla Büyü

akmerkez

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar BÖTE mezunuyum.. Müdür yardımcılığına başvuracağım.. MEBBİS yönetici modülünde sorun olduğu için başvurular elden istenebilir.. O yüzden ölü tercih yapmak istemiyorum.. Müdür yardımcılığına başvurabilmem için dersimizin seçili olması mı lazım seçilebilir olması mı ? Kız teknik yazabiliyor muyuz? Özel eğitim uygulama merkezlerinde ( işitme, görme engelliler değil) dersimiz var mı? Yönetmeliklerde aradım ama uygulamalarla yazılanlar bazen çelişiyor.. Yardımcı olursanız sevinirim...

hocam dersinizin seçilebilir olması yeterli diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam eğer...Yönetmelik yeni değişti orada açık net yazar hocam ama şunu diyeyim ilkokullara ve meslek liselerine idareci olamıyoruz diye biliyorum biz böteciler...son değişiklikleri okumadım dediğim gibi...

Meslek liseleri yazıyorsuz hocam müdür yardımcılığı oluyor ama müdürlük olmuyor

dersin seçilebilir olması yeterliyse iyi ama seçilmedi deyip yapmayabilirler mebe belli olmaz.. meslek lisesinde müdür yardımcılığı zor olur sanki..

Dersimizin seçili olduğu her okula atanabiliyoruz.

Dersimizin seçili olduğu Anadolu Liseleri veya Kız tekniklere atanabiliriz.

Seçili değilse atanamıyoruz maalesef.

bende öyle tahmin ediyordum dotcom.. Anadolu lisesinde çalışmış olma şartı isterlermi peki.. yönetici modülünde öyle bir seçenek vardı..

Anadolu liseleri için anadolu kadrosu şartı aranmıyor.

Ders saatleri için kontenjan.meb'e giriş yapabiliyorsanız bir miktar bilgi edinebilirsiniz.

Ortaokullarda bt 5-6larda zorunlu olduğu için seçmek zorunda değilmi.. Tüm ortaokulları yazabiliyor olmamız lazım.. Gerçi bt sınıfı olmayan çok okul var..

DotCom' Alıntı:
Dersimizin seçili olduğu her okula atanabiliyoruz.

Dersimizin seçili olduğu Anadolu Liseleri veya Kız tekniklere atanabiliriz.

Seçili değilse atanamıyoruz maalesef.

Diyelim ki bir okulda bu sene seçldi ve bir böteci oraya atandı seneye seçilmeyince ne olacak, senin işin bitti yallah mı diyecekler.
Benim yeni yönetmelikten anladığım bilişim teknolojileri dersi, ders çizelgesinde olan bütün okul türlerine seçilip seçilmediğine bakılmaksızın atanabiliriz. Tabi varsa diğer özel şartları da sağlıyorsak.

valla ben bizim branşa yönelik pek mantıklı şeyler görmediğim için her şeyi beklerim.. yallah demezler verilen hak geri alınmaz, zaten oraya idareci olunca o ders seçilir hallederiz :)

Geri