BÖTE cilere duyurulur...

Kodla Büyü
Bilşimci (BÖTE'cilermişiz.) arkadaşların meslek veya teknik liseye geçmek için çok fazla istekli olduğunu duymadım. Bence ortaokul ve lisesideki müfredat adam gibi güncellense, norm karmaşası kalksa ve lab. şartları düzelse hiç kimse gitmek istemez. Hepimiz üniversiteye giderken meslek ve teknik liselere geçemeyeceğimizi biliyorduk. Şimdi neyin kaybı yada neyin zaferini kutluyoruz. Bizlerin norma düşüp mağdur olması tef li arkadaşları memnun edip alkışlıyorlarsa onu da onların vicdanına bırakıyorum.

blgsyrci' Alıntı:
Bizlerin norma düşüp mağdur olması tef li arkadaşları memnun edip alkışlıyorlarsa onu da onların vicdanına bırakıyorum.
hocam böyle bir şey mümkün mü? BTR normu için birleşip hep beraber sesimizi duyuralım diyin, elimizden ne geliyorsa yaparız. Ama hakaretvari çorap kokulu teknik liseler, öğrenciler için güdülecek h...lar gibi terimler kullandıkça ortalık kızışıyor. birbirine bizim kadar düşman başka bir branş yoktur

Hocam o arkadaşların üslubu herkesi kapsamıyor. Bana ilerde bilgisayarla ilgili bir alanda çalışacaksın deselerdi ben bir teknik yada meslek lisesinde okumak istiyorum derdim. Ayrıca bu meslekte en çok birbirine destek olması gereken bizleriz çok fazla sıkıntı var çünkü ama anlayana tabii.

blgsyrci' Alıntı:
Hocam o arkadaşların üslubu herkesi kapsamıyor. Bana ilerde bilgisayarla ilgili bir alanda çalışacaksın deselerdi ben bir teknik yada meslek lisesinde okumak istiyorum derdim. Ayrıca bu meslekte en çok birbirine destek olması gereken bizleriz çok fazla sıkıntı var çünkü ama anlayana tabii.
:alkis: :alkis: :alkis:

Geri