Bordroda yazan ek ders ile yatan ek ders farklı

Kodla Büyü

pointer

Aktif Üye
bu ayın bordrosu bugün yayınlandı yazan ekders ile ayın basında yatan aynı değil. sebebi ne olabilir

bunu bize değil idarenize yada mutemetinize sormanız gerekir bence.. ihtimal olarak yanlış hesaplanmıştır yada banka para kesmiştir.

pointer' Alıntı:
bu ayın bordrosu bugün yayınlandı yazan ekders ile ayın basında yatan aynı değil. sebebi ne olabilir
Ayın başında derken hocam?
Çünkü bize ek dersler yıl sonu yani 2015 aralık sonu yattı?
Bence bir daha kontrol edin hocam...

FreePc' Alıntı:
Bordro da ek ders diye bir hücre yok ki :eek:
Bordroda ek ders var hocam. Ayın 1 inden 31ine kadardır ek ders. Ve her ayın 1-10 u arası yatar. Aralık ayına özgü erken puantaj yapılıp erken yatırılır.

valla ne aralığa ne ocağa ne kasıma uyuyor hiç o miktarda ekders almadım. normal aldıgımdan 200lira eksik

Re: Ynt: Bordroda yazan ek ders ile yatan ek ders farklı

Arkadaşlar
Maaş bordrosu na nereden bakıyorsunuz?
Resmi bordromuza yani.

COBOL' Alıntı:
Arkadaşlar
Maaş bordrosu na nereden bakıyorsunuz?
Resmi bordromuza yani.
E Devletten...
E Bordro diye aratınca maliye bakanlığına ait e-bordro hizmetinden bakıyoruz hocam...

Sağolun hocam;
Zaten geçen yıl vardı e devletten bordro.Ama eskisi daha iyi ve daha hızlı bir seçenek idi.
E devlet şifresini almaya bir nevi özendirme gibi olmuş.

Hocam konuyu hortlattım ama benim de kaç aydır bordroda yüksek ek ders yatıyor görünüyor ama böyle bir ek ders hesabıma yatmıyor. Ocak ayında 2100TL ek ders yatmış görünüyor. Ne aralık ayında o kadar aldım ne de ocak ayında o kadar alacağım. Sorun nerden kaynaklanıyor acaba?

Geri