BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
boğaziçi mezunu olupta devlette bilgisayar öğretmenliği yapan war mı merak ettim ,ben olsam yapmazdım herhalde ,sonuçta Türkiye'de etiket önemli

milli eğitim sistemimizin de kaliteli, kendini yetiştirmiş, pratik zekalı ve espri yeteneği olan genç öğretmenlere ihtiyacı var diye düşünüyorum. o yüzden mesleğimi çok seviyorum. inşallah öğrencilerimden ayrı düşmem hiçbir zaman.. :) çünkü kendimi çok iyi hissediyorum, görevimi çok iyi yaptığıma inanıyorum. öğrencilerim de beni bu konuda destekliyorlar sağolsunlar... :)))

bozkuhal' Alıntı:
milli eğitim sistemimizin de kaliteli, kendini yetiştirmiş, pratik zekalı ve espri yeteneği olan genç öğretmenlere ihtiyacı var diye düşünüyorum. o yüzden mesleğimi çok seviyorum. inşallah öğrencilerimden ayrı düşmem hiçbir zaman.. :) çünkü kendimi çok iyi hissediyorum, görevimi çok iyi yaptığıma inanıyorum. öğrencilerim de beni bu konuda destekliyorlar sağolsunlar... :)))

Çok mütevazisin hocam Boğaziçililer dışında kimse böyle değil mi sanıyorsun. Ben de bir seninle aynı okuldayım ama bu sözlerinden rahatsız oldum

yok "Elma" Öğretmenim, yanlış anlamayın. Benden bir önceki arkadaşın söylediklerine cevaben yazmıştım. Yani, bu bölümden mezun insanlar sanki MEB'de çalışmak istemezmiş gibi bir hava sezinledim de. Ben de severek, layıkıyla çalışmayı istediğimi belirtmiştim. Sanırım yanlış anlaşıldım, yanlış anlattım. Kusura bakmayın. Görevlerinizde başarılar...

Geri