Böbrek Taşı Düşürmek

Kodla Büyü

xtasy

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yazın başında ani bir sancıyla acile gittim. Böbreklerimde taş olduğunu öğrendim tarifi mümkün olmayan bir acı, 2 iğneyle kendime gelebildim. Tomografi, ultrason derken 2 adet taş olduğunu öğrendim 7mm ve 3 mm. Bu arada ağrının şiddetinden soğuk soğuk terliyorum kusuyorum dünyayı gözüm görmüyor.
Doktor gayet sakin bir şekilde al şu ağrı kesicileri bol bol su iç 1 tanesi düşmez zaten kırdırmaya geleceksin sonra, diğerini kendin düşür dedi.

O taşın daha düşmeye başlamadan bu kadar ağrı yapması gözümü çok korkuttu tanıdık ne kadar eczacı doktor varsa kafasını şişirdim sonunda birisi Allah razı olsun karadenizdeki nadir bir balığın kafasındaki taşların eritilip içilmesinin böbrek taşını erittiğini söyledi tabi direk kocakarı ilacı muamelesi gördü benden. Sonra 1 kişi daha söyledi neymiş falan derken biraz araştırdım gerçekten böyle bir şey varmış. Ama tedarik etmek de kolay değil amatör balıkçılar avlıyormuş ve avı da sınırlı balıklardan. Neyse sonunda burdan buldum http://www.eskinabaliktasi.com 21 tane aldım 1 günde geldi gelen kullanma klavuzuna göre uyguladım doktorun düşüremezsin dediği büyük taş da dahil 2 taşı da doktor bulamadı :) modern tıbbın çaresizliğini gördüm gerçekten. şu an için taşınız yok düşürmüşsünüz dedi :)

Sadede gelirsek arkadaşlar bu yöntemi böbrek taşı hastalığı olan herkese söyleyin hatta alın bulunsun elinizde çok dua alırsınız bunu yaşayan bilir, derdi veren dermanını da vermiş gerçekten.

Çok geçmiş olsun. Çevremizde bu tarz rahatsızlıklarla karşı karşıya kalan çok insan oluyor. Güzel bir paylaşım.

Benim esim iki sene evvel düşürdü daha dogrusu operasyonla aldılar. Cok ağrı yapıyor, halıları tirmalamisti acıdan. Öğrendiğimiz iyi oldu, sagolun.

Enteresan geçen yaz sol böbrekte 1 cmlik taş çıktı. Kanala düşmüş takılıp kalmış bi yerde böbrek şişmişti acil kapalı ameliyatla alacam dedi :D O taşı öyle aldırdım. Sağda da 1 cmlik taş çıktı onu da ses dalgalarıyla kırdılar onu da öyle düşürdüm. Sen daha önce nerdeydin hocam :(

birde eczanelerde rowatinex diye bir ilaç var taşı eritiyor denediniz mi bilmiyorum. bitkisel bir ilaç. 10 yıl önce türkiyede satışı yoktu kaçak yollarla getirildiğini duymuştum. şimdi resmi olarak satılıyor.

xtasy' Alıntı:
Arkadaşlar yazın başında ani bir sancıyla acile gittim. Böbreklerimde taş olduğunu öğrendim tarifi mümkün olmayan bir acı, 2 iğneyle kendime gelebildim. Tomografi, ultrason derken 2 adet taş olduğunu öğrendim 7mm ve 3 mm. Bu arada ağrının şiddetinden soğuk soğuk terliyorum kusuyorum dünyayı gözüm görmüyor.
Doktor gayet sakin bir şekilde al şu ağrı kesicileri bol bol su iç 1 tanesi düşmez zaten kırdırmaya geleceksin sonra, diğerini kendin düşür dedi.

O taşın daha düşmeye başlamadan bu kadar ağrı yapması gözümü çok korkuttu tanıdık ne kadar eczacı doktor varsa kafasını şişirdim sonunda birisi Allah razı olsun karadenizdeki nadir bir balığın kafasındaki taşların eritilip içilmesinin böbrek taşını erittiğini söyledi tabi direk kocakarı ilacı muamelesi gördü benden. Sonra 1 kişi daha söyledi neymiş falan derken biraz araştırdım gerçekten böyle bir şey varmış. Ama tedarik etmek de kolay değil amatör balıkçılar avlıyormuş ve avı da sınırlı balıklardan. Neyse sonunda burdan buldum http://www.eskinabaliktasi.com 21 tane aldım 1 günde geldi gelen kullanma klavuzuna göre uyguladım doktorun düşüremezsin dediği büyük taş da dahil 2 taşı da doktor bulamadı :) modern tıbbın çaresizliğini gördüm gerçekten. şu an için taşınız yok düşürmüşsünüz dedi :)

Sadede gelirsek arkadaşlar bu yöntemi böbrek taşı hastalığı olan herkese söyleyin hatta alın bulunsun elinizde çok dua alırsınız bunu yaşayan bilir, derdi veren dermanını da vermiş gerçekten.

Hocam gercekten yasadiniz dimi bu anlattiginizi. reklam felan olmasin. tanidiklara tavsiye edecegiz..sonra zayiflama ilaclari gibi olmasin.

Valla arkadaşlar böbrek bu. Hassas bi organ. Taşı eriten böbreğe neler yapmaz. Onun için doğal yollardan düşürün derim. ESWL cihazı var. Dışardan taş üzerine şiddetli ses dalgaları yolluyo. Yumuşak dokulardan geçiyo çok sert bi şeye çarptığı zaman etki yapıyo. Taş kemik gibi. Yani böbreğe ve etinize hiç zarar vermiyo. Ben 1 cmlik taşımı bu cihazla kırdırdım un ufak etti sonra bol su içerek küçük küçük parçaları döktüm. Yani zor bişey. İnsanın ne bulursa içesi geliyo ama sonra pişman olmak da var.

ben yaşadığım ve başımdan geçen olayı söyledim. reklam değil çünkü fabrikasyon değil doğal bir taştan bahsediyorum istediğiniz şekilde bulup kullanabilirsiniz hatta yeteneğiniz varsa gidin avlayın. internette eşkina balığı yazın bir sürü bilgi var. Balıkçılar iyi biliyor onlara sorun. sonuçta bir çok ilaç hatta neredeyse tamamı doğal malzemelerden üretilmiyor mu? Taşı eriten böbreğe ne ypar demiş arkadaş :) ESWL cihazı da taşı parçalamış ama böbrek duruyordur herhalde:) ayrıca taş dediğimiz şey balığın kafasındaki kemik zararlı olacağına ihtimal vermiyorum

xtasy' Alıntı:
ben yaşadığım ve başımdan geçen olayı söyledim. reklam değil çünkü fabrikasyon değil doğal bir taştan bahsediyorum istediğiniz şekilde bulup kullanabilirsiniz hatta yeteneğiniz varsa gidin avlayın. internette eşkina balığı yazın bir sürü bilgi var. Balıkçılar iyi biliyor onlara sorun. sonuçta bir çok ilaç hatta neredeyse tamamı doğal malzemelerden üretilmiyor mu? Taşı eriten böbreğe ne ypar demiş arkadaş :) ESWL cihazı da taşı parçalamış ama böbrek duruyordur herhalde:) ayrıca taş dediğimiz şey balığın kafasındaki kemik zararlı olacağına ihtimal vermiyorum
Ses dalgaları yumuşak dokudan geçer ancak sert cisimlerde durur arkadaş. Ses dalgasının yumuşak dokuya bi etkisi yoktur. Ben o cihazla taşımı kırdırdım ve hiçbir şekilde acı hissetmedim. Öyle olsa böbreğe varmadan dış eti deler geçerdi. Senin dediğin şeye gelince, o taşın kimyasal analizi yapılmış mı? İçinde ne var? Vücutta bi tepkimeye girse sonucunda zehirli birşey çıksa o da insana zarar verse... Uzatılabilir bunlar.

Hocam çok faydalı bir paylaşım olmuş.
Teşekkür ederim. Çokda pahalı değilmiş bu taşlar.
Kaya levreği olarakda bilinir bu eşkina balığı.
Egedede çıkar ve eti lezzetli ve hatta pahalı balıktır kendisi
ama bu şekilde bir mahareti olduğunu bilmiyordum.

Bu taşa benzer bir tedavi yöntemini babam için kullanmıştık.
60 tl ye bir eski doktordan karışım(şurup gibiydi) aldık ve her sabah içti.
6 gün sonunda doktorların ameliyatla alınması gereken kanalı tıkayan taşı erimişti.

bilgisavar_38' Alıntı:
Bu taşa benzer bir tedavi yöntemini babam için kullanmıştık.
60 tl ye bir eski doktordan karışım(şurup gibiydi) aldık ve her sabah içti.
6 gün sonunda doktorların ameliyatla alınması gereken kanalı tıkayan taşı erimişti.
taşı toz haline getirip satanlar da varmış. evet doktorlar hemen ameliyat diyor.

Hocam yanlış anlamazsan birşey soracağım: Bizim hanımda da var böbrek taşı eşkına balık taşı almaya karar verdim ama verdiğiniz site iletişim bölümünde adres ve sabit telefon yok pek güvenemedim. siz de bu siteden aldınız değil mi?

ben aldım sıkıntı olmadı ertesi gün geldi ama kefil ol dersen hepsiburadaya bile kefil olamam :) kendin bilirsin

Geri