Bluetooth Peripheral Device uyarısı

Kodla Büyü

alpi

Süper Üye
Süper Üye
ya son iki gündür bilgisayarım Bluetooth Peripheral Device donanım uyarısı veriyo bir türlü cözemedim driver cdsini takıyorum ama bulamıyor internettede bulamıyor birbilgisi olan varmı ?

arkadaşlar sorunu çözdüm yinede tşkler aynı sorunla karşılaşan varsa eminim ileride karşılaşacaksınız leptop u asus olanlar msj atsınlar yardımcı olmaya çalışırım...

Arkadaşım bende ACER 5920G var ve Bluetooth Peripheral Device problemini çözemedim. Yardımcı olursan çok memnun olurum.

alpi arkadaşım mrb.
asusu labtop var ve "Bluetooth Peripheral Device" uyarısı veriyor. senin karşılaştığın bir sorun ne yaptıysam çözemedim yardım edebilirsen çok sevinirim.
teşekkürler....

sürücü imzalama sorusunu sormuyor ki... sadece "Bluetooth Peripheral Device" yükle diyor ve driver cd sinde bulamıyor online olarak bulamıyor. aslında ne olduğunu bilsem bulacam ama ne olduğunu da bilmiyorum

arkadaşım bende asus f3 aldım fakat şu bluetooth peripheral device sorunu delirtiyor beni..yardımcı olabilirsen memnun olurum..

Alpi sorunu çözdüğünü yazmışsın. Lütfen nasıl çözdüğünü yazılımını nasıl yüklediğini bizimle paylaşır mısın? asus f3sc var ben de aynı duurumdayım. ve diğer arkadaşlarımızı da unutmadan herkes için istiyorum. Teşekkür ederim

dell sitesindeki driverlerin hepsi bende mevcut ama onları kurdum yinede olmuyorki
bir ara bu olayı kendiliğinden çözmüştü vistayı tekrar kurdum gene hata veriyor neden kaynaklandığını bilen yokmu yani şimdi

arkadaşım orada bluetooth başlığının içinde sadece bluetooth sürücüsü var Bluetooth Peripheral Device yaok. ltf. yardmcı olurmusun?laptopun asus F3SC

Yok böyle bir donamım sürücüsü orada! Lütfen sorunu çözenler ayrıntılı anlatırsa çok ama çok sevineceğiz.

arkadaşlar elimde aspire 5920g var ve bluetooth yüklü değil nasıl nerden kurabilirim yardım ederseniz sevinirim....

Alpi oradan sedece bloth sürücüsü alıyoruz. bu donanım ile ilgili birşey yazmıyor o sürücü de olmuyor yardım ol. lütfen

arkadaşlar benimkide "Bluetooth Peripheral Device" sorunu veriyo yardımcı olursanız sevinirim ama benimki HP pavilion dv600

sorunu çözen ve de bu başlığı aan arkadaş lütfen sorunu çözdüğünü yazıyorsun. Asus f3s için nasıl çözüleceğini burada güzelceiayrıntılı anlat artık. lütfen sen de anlarsın neden sürekli buraya böyle yazdığımı. ben gibi bekleyen arkadaş çok!

cepten bilgisayara veri aktarılmıyor ama bilgisayarda aktarabiliyorum cepten bilgisayara veri nasıl aktarabilirim denedim olmadı.. BUETOOTH 'LA

bleutooth peripheral device ile ilgili sorununu çözen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. asus f3sv var teşekkürler

bu sorunu ben yasıyordum...
taki cep telefonumu pc ye kurana kadar...
6300 telefon kullanıyorum..
acaba bu sorunu yasayan arkadaslarda benim gibi cep telefonu ile blutooth baglantısı yapıyorlar mı...
ben bu sorunun nokia telefonundan dolayı oldugunu düsünüyorum..
cep telefonumun yazılımını güncellemeyedigimden dolayı kesin sorunu cözmüs degilim..
hala bu sorunu yasayan veya cözen arkadaslar yazsınlar lütfen
saygılarımla..

Vista ilk çıktığından beri bilinen bir sorun bu, Vista çoğu Bluetooth aygıtını inatla tanımıyor.
Başlıca Bluetooth üreticileri Toshiba ve Widcomm her ne kadar Vista destekli sürücülerini çıkarsa da, bunlar eski Bluetooth Stack'ler gibi tüm ürünleri desteklemek yerine sadece kendi ürünlerini destekliyor, üstelik araç eşlemesi de sadece kendi programlarına özgü, yani Nokia PC Suite gibi diğer programlar bu nimetten faydalanamıyor ve aygıtları eşleyemiyor.

asusun sitesi kadar dandik bi site yok. cok yavas indiriyor. alpi arkadasin dedigi gibi ordan indiriyorum bakalim olacak mi. sorunu cozer cozmez sizinle paylasacagim

ya arkadaşlar adresini verdiğim sitede bluetooth ilgili bir başlık var ve içindede viste ve xp sürücüleri var ben vista kullanıyorum ve vistanın sürücüsünü yükledim sorun çözüldü bir cok arkadaşa da bu adresi verdim ve onlarınki de çözüldü eger çözemeyen varsa başka şeyler denesinler ben buradan çözdüm üzgünüm

Bluetooth Peripheral Device wistaya uyumlu tanıtma programını bulamadım nerden bulabilirim yardımcı olursanız

asus f3sv de bleutooth peripheral device ile ilgili sorununu çözen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Geri