Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

biz şimdi nasıl ekders alacaz.

Konu, 'Her Telden' kısmında garfield tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. garfield

garfield Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaşalr bir okul müdürü ile görüştüm. dediki idareciler artık 20 saatten ekders alacaklar. formatörü sorduğumda ounla ilgili gelen yazıda bir ibare olmadığı için ona 18 saat üzerinden yazdık dedi.anlamadığım şu görevlendirmede sorumlu olduğu idarecininçalışma saatleri esastır diyor.peki ekders neden aynı değil.

2. grandmasterb

grandmasterb Seçkin Üye Seçkin Üye

formatörlük onayı geldiğinde formatör öğretmenin kaç saat alacağı gelen yazıda belirtilir normalde.hatta belirtilmememsi anormal.

3. melih444

melih444 Seçkin Üye Seçkin Üye

Sizde idareci olun sizde 20 saat alın. :D

Konu ikili eğitim yapan okullarda idarecilere +2 saat verilmesi ile ilgili olmasın

4. ozzzzz80

ozzzzz80 Seçkin Üye Seçkin Üye

bizim okul da 2li öğretim yapıyor. ben de 20 saati görünce şaşırıp sordum "sana yok!" dediler. araştırdım bişey bulamadım. bize verilen görevlendirme yazısında da ekders yönetmeliğinin 16. maddesine göre yapılır diyor sadece. o madde de saatle ilgili hiç birşey yok. 18 saat aldığımız hangi yönetmelik ya da genelgede belirtilmiş? bulan varsa paylaşabilirse faydalı olacaktır.

5. adalim

adalim Aktif Üye

18 saat alınır. Ne bekliyordunuz. İdareciyle neden kıyaslıyorsunuz anlamadım. Rehber öğretmenle aynı alırsınız.

6. mkaratayy

mkaratayy Seçkin Üye Seçkin Üye

7. aakcakaza

aakcakaza Hiperaktif Üye Hiperaktif

bizim okulda idareci 20 saat alıyor ama sabah 6.40 da gelip 17.30 da çıkıyorlar, ben 8 - 5 mesaime bakıyorum, o 2 saat ek ders onların olsun, bnm mesaim değişmesin yeter.

8. zilal

zilal Süper Üye Süper Üye

sırf bu haksızlıktan dolayı formatör olmuyorum. çalışmaya gelince idareci gibi ek derse gelince rehber öğretmen gibi

9. garfield

valla bizim okulda ki idareciler 7:30gelyo/17:30 gityo...bende 8:00 gelyom17:00 gityom....benden 1 saat fazla duruyorlar.bence bizimde onlar gibi almamız gerek...zilal hocamın dediği gibi işlerine gelince idareci gibisin gelmeyince değilsin.bu konuyu sendikaya da iletecem.bizim görevlendirmeler haziran gelmişti ozamanda bu idarecilerin 2 saat fazla alma gibi bir konu söz konusu değildi.

10. garfield

ek ders yönetmeliğinin 16.maddesi ne oluyor.idarecilerde mi o maddeye göre ekders alıyor acaba....eğer önceden onlarda o şekilde alıyorsa bizde alırız.

11. fgur

fgur Seçkin Üye Seçkin Üye

rehberlikle kıyaslamak bizim işimize gelir, rehber öğretmenin mesai saatleri neyse o şekilde çalışırız o zaman eşit işe eşit ücret..

12. kazimhoca

kazimhoca Üye

hocam 20 saat almanız gerekir. Bunu milli eğitim müdürlüğündeki bu işleri yapan md. yard. yada muhasebe şefi ile görüşün...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal