bitlocker yardım

Kodla Büyü

bilişim21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar harddiski 4 e bölüp. Bitlocker ile şifrelemiştim c sürücüsü haric. Laptoba fotmat attım bir sürücü hariç diger 2 sine erişim yapılamıyor hatası veriyor. Disk raw uzantı olmamıs bilgisayar-yönet - disk den baktıgım zaman her şey normal gözüküyor. Böyke bir durumla karşılaşan önerisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Bitlockerlrı kaldırıyorum %50 lerde daha kaldırıncada olqcagını zannetmiyorum. Şindiden yardımlarınız için teşekkürler

Arkadaşlar yeni konu açmak istemedim. Öğretmen bir arkadaşın laptop u bitlocker ile kilitlenmiş açılmıyor. açılışta bitlocker klidi istiyor 48 haneli klidi girsek bile onarım menüsü açılıyor ama hiç bir menüden bir sonuca gidemiyorum hata veriyor yeniden başlat diyor olmuyor yine kilit kodu istiyor. Anladığım kadarıyla hdd yi hiç görmüyor. Format atmaya çalışıyoruz yine hdd yi gizliyor? ne yapabiliriz şimdiden teşekkür ederim.
how-to-fix-bitlocker-recovery-key-lost-4.webp

Son düzenleme:
BitCracker - BitLocker ile şifrelenmiş bellek birimleri için ilk açık kaynaklı şifre kırma aracıdır. BitCracker, bir sözlük saldırısı yoluyla BitLocker şifreli sürücünün şifresini çözmek için parolayı veya kurtarma anahtarını bulmaya çalışır.

Thegrideon BitLocker Password - BitLocker şifreli sürücüler ve BitLocker to Go korumalı çıkarılabilir cihazlar için gelişmiş bir şifre kurtarma aracıdır. İşi halletmek için değişiklik içeren sözlük saldırıları, kaba kuvvet saldırıları ve gelişmiş karma saldırılar dahil olmak üzere birkaç parola arama saldırısı kullanır.

Elcomsoft Dağıtılmış Parola Kurtarma - Karmaşık parolaları kırabilir ve güçlü şifreleme anahtarlarını kurtarabilir. En hızlı şifre kurtarma hizmetini sunar ve teknolojik olarak en gelişmiş ürünlerden biridir.

Geri