Bitlis ve İlçeleri BT Rehber görevlendirmesi ÖNEMLİ

Kodla Büyü

osghe23

Aktif Üye
Bitlis için BT Rehber öğretmenliği görevlendirmesi 31 Aralık tarihine kadar yapılmıştı. İl milli eğitimi aradım, biz ilçelere yeni onaylar için yazılar gönderdik dediler ama yazıların gelmesi 2 hafta bile sürüyor bazen. Okul müdürleri pek takip etmiyor ama sizler milli eğitimlere gidip yazıyı sorun, ve onay için erken davranın.

Hocam uyarınız için teşekkürler ama geç gördüm. ben evrağı dün doldurdum tatvan meme gittim onlarda günü geçtiği için Bitlise yolladılar. Evrağı Ali beye elden teslim ettim.

İlçelerde işler malesef çok ağır işliyo. Bizim kendimiz takip etmemiz lazım

arkadaşlar yazılarrr geldi başvuraları yaptıkk amaa nedendir ki yazıı halaa ilçeye gelmediii..nasıll bir çalışma şekliysee işlerine gelen yazıyıı öyle bir gönderiyorlar kiii

slm6713' Alıntı:
_*G_S*_' Alıntı:
Arkadaşlar Görevlendirmeler ne oldu?

bize yazı felan gelmedi

hocam hangii ilçedesinizzz

Tatvan hocam

bize yazı geç geldi dolayısı ile geç götürdüm. İlçe milli eğitim süre geçti dedi bende elden Bitlis'e götürdüm. Sonra tel gelmiş okula başvurmayacak mı diye. Benim yazı hiç olmuş ama neyse son anda eklemişler. Ama hala onay yazısı gelmedi. İlginç

_*G_S*_' Alıntı:
slm6713' Alıntı:
_*G_S*_' Alıntı:
Arkadaşlar Görevlendirmeler ne oldu?

bize yazı felan gelmedi

hocam hangii ilçedesinizzz

Tatvan hocam

bize yazı geç geldi dolayısı ile geç götürdüm. İlçe milli eğitim süre geçti dedi bende elden Bitlis'e götürdüm. Sonra tel gelmiş okula başvurmayacak mı diye. Benim yazı hiç olmuş ama neyse son anda eklemişler. Ama hala onay yazısı gelmedi. İlginç

Hocamm biz peşinde durmadığımız sürece süreç çok yavaş ilerliyor.tahminimce onaylar çıktı ama ilçelere gelemdi daha ki tatvana gelemdiyse hizana hiç gelmezz.yarın bi aramak lazım ilii. :(

hocam 1 ocak -30 haziran görevlendirme onay yazısı bizim okula geldi herkes görevlendirilmiş bitlis merkez ybo dayım

Geri