BİT Yıllık Plan (1 Ders Saatine Göre)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Dersi haftalık 1 ders saatine göre hazırlamış olduğum yıllık plandır. Konular 1 ders saatinde yetişmediğinden öğrencilere en çok lazım olabilecek konuları almaya çalıştım. Eksiklikleri olabilir siz kendinize göre uyarlarsınız.

Ekli dosyalar

• 2015-2016 BİT YILLIK PLAN.rar
    13.7 KB · Görüntüleme: 361
  • 2015-2016 I.Dönem Zümresi.rar
    18 KB · Görüntüleme: 142
Bir an için ortaokullarda ders saatimiz 1'e mi indi diyecektim de baktım ki Lise planıymış.

SAnki powerpoint için çok fazla süre ayrılmış. Üzerinde biraz değişiklik yapıp basit düzeyde Excel eklemeyi düşünüyorum. Düzenleme yaptığımda paylaşırım. TŞKLER...

Peki hocam bunun için zümre kararı gerekir mi liseye yeni atandım. Orta okulda tek öğretmen zümre yapmıyor lisede durum nedir

ademola' Alıntı:
Peki hocam bunun için zümre kararı gerekir mi liseye yeni atandım. Orta okulda tek öğretmen zümre yapmıyor lisede durum nedir
Hocam hem ilkokulda hemde lisede tekte olsanız zümre yapılıyor. Eğer ihtiyacın varsa zümremi göndereyim.:)

vakitsiz67' Alıntı:
SAnki powerpoint için çok fazla süre ayrılmış. Üzerinde biraz değişiklik yapıp basit düzeyde Excel eklemeyi düşünüyorum. Düzenleme yaptığımda paylaşırım. TŞKLER...
Geçen sene her ders ders işledim çocuklar isyan etti çok sıkıyorsunuz dedi bende bu sene biraz hafiflettim. Bir saatte yapacağınız çok fazla şey olmuyor zaman kısıtlı göster uygulama yaptır yetişmiyor. Genede siz kendinize uyarlayın tabi.

Lise Plan ve Zümre. Haftalık 1 ve 2 saat uyumlu. Haftalar pazartesiye göre hesaplandı.

Ekli dosyalar

• 2015_2016_Bilgi_ve_iletisim_tek_plan_zumre.zip
    86.5 KB · Görüntüleme: 81
muharremyildiz' Alıntı:
Lise Plan ve Zümre. Haftalık 1 ve 2 saat uyumlu. Haftalar pazartesiye göre hesaplandı.

Hocam affınıza binaen bir sorum olacak foruma, 1 saatlik derste sınav yapılmıyor mu? Daha önce karşılaşmadığım bir durum. Çpal de çalışıyorum bu sene anadolu kısmına bit seçmişler 1 saat. O bakımdan bilmediğim bir durum oldu

aktasankara' Alıntı:
muharremyildiz' Alıntı:

Hocam affınıza binaen bir sorum olacak foruma, 1 saatlik derste sınav yapılmıyor mu? Daha önce karşılaşmadığım bir durum. Çpal de çalışıyorum bu sene anadolu kısmına bit seçmişler 1 saat. O bakımdan bilmediğim bir durum oldu
Yapılıyor hocam.

hasari' Alıntı:
aktasankara' Alıntı:
muharremyildiz' Alıntı:

Yapılıyor hocam.

Şimdi paylaşılan bazı 1 saatlik planlara baktım yapmamışlar gibi görünüyor

delikadir24' Alıntı:
geçen yılın planı hocam bu ! Aylarda günlerde tutmuyor ! :-1:
Evet geçen sene paylaşmıştık güncellemeniz gerekiyor. Bizde bu sene 2 ders olduğundan güncellemedim. :)

Geri