Birden fazla dijital panoda aynı görüntü nasıl alınır.

Kodla Büyü

recepeskici

Site Gezgini
arkadaşlar elimde 4 tane tv var bunlardan dijital pano yapmak istiyorum. her katta bir adet olacak ve hepsinde aynı görüntü olacak. HDMI to RJ45 (Dönüştürücü) Extender kullanıp memnun kalan yada başka önerisi olan var mı? mesafe 40 m den fazla ve hazırda cat 7 kablo çekilmiş data prizi var duvarlarda

Ekli dosyalar

• hdmi over cat5.jpg
    hdmi over cat5.jpg
    26.2 KB · Görüntüleme: 1,271
Hocam kullanmadım ama mantıklı çözüm bu. Alacağınız cihazın markasına bağlı olarak kaliteli, stabil çalışan bir ürün olması gerekir. hangi panoyu kullanıyorsunuz hocam.

Alınca sonuçları yazarsınız buradan bizde öğrenmiş oluruz.

Hocam ben okuluma kurdum. Her kata 42 inç tv den 4 kata kurduk. sistem odasında bir laptop ayarladım. 1. katın bacasının içine HD-724P 4'LÜ HDMI ÇOKLAYICI tarzı 4 lü çoğaltıcı ile her tv ye hdmı kablo çektik. Laptoptan da hdmı ile çıkış yaptım. Forumda Yer alan dijital pano programı ile kullanıyoruz. çok memnunuz. :D

ercool35' Alıntı:
Hocam ben okuluma kurdum. Her kata 42 inç tv den 4 kata kurduk. sistem odasında bir laptop ayarladım. 1. katın bacasının içine HD-724P 4'LÜ HDMI ÇOKLAYICI tarzı 4 lü çoğaltıcı ile her tv ye hdmı kablo çektik. Laptoptan da hdmı ile çıkış yaptım. Forumda Yer alan dijital pano programı ile kullanıyoruz. çok memnunuz. :D

epey bir maliyetli olmuştur ama sadece o alet 200 tl neredeyse, bir de hdmi kablo derdi var.

Geri