BİRAZ ÖNCE YEĞİTEK İLE DYKYI GÖRÜŞTÜM

Kodla Büyü
0 (312) 296 94 00 numarayi aradim bayan cikti bizim bilgimiz yok sinavlar daire başkanlığını arayin diyor anlatmaya calistim ama anlamadi

Merhaba Arkadaşlar şimdi konuştum hemen buraya yazıyorum. Bizim yazınız net siz size belirtilen ders saatleri dışında her türlü görev alabilirsiniz. Ama insan kaynakları bu konuyla ilgili ücret ödenmez diye bir tavır sergilemiş. Müdürlülükler arasında iletişim devam etmektedir. Sizin asli göreviniz bunlar değildir. Asli görevleriniz biz size ilettik. kurs açıp ücret almanıza mani bir şey yok. bir hafta içinde somut bir sonuç tüm illerle paylaşılır. Ama bize sorulursa herhangi bir ücret almanızda bir sakınca yoktur.
Ben ne yapacağım ek ders ile sorumlu şube müdürünü görüştüreceğim bu adamla bakalım şube müdürü nasıl bir yol izleyecek . yani YEĞİTEK benim yazım var sıkıntı yok diyor. İnsan kaynakları benim de şöyle yazım var ücret ödenmez diyor. ortada kaldık. ben tüm yetkililere Ebru Gündeş ten araftayım şarkısını yolluyorum. başka da diyecek bir şey yok.

arkadaşlar 3-4 defa değil çok kez aramanız lazım ben kaç kere aradığımı bilmiyorum ama en sonunda düştü dün aradığımdada 1-2 defada düştü belli olmuyor

Ulastim banada turkuaz hocama soylenenler soylendi ancak telefondaki bayan umutlu degildi duzeleceginden

hayır işin ilginci arada kaynayan bizleriz madem öle btr atamalarını farklı yap dicem oda olmaz bilmiyorum abi nasıl olcak geçici çözüm yeğitekin yazısı olcak sanırım ama kalıcı çözüm bu sene dyk ve yönetmeliğe eklerler diye düşünüyorum saten bir görevlendirme yokturki btr gibi çalışsın bu görevlendirmelerin çoğu ilde ilçede vs çalışanlar için ders vs yk bunlarda bizi bunlarla karıştırdılar galiba aslında kesinlikle haklıyız resmi yazı desen yeğiteki baz alırız çünkü yazımız vs buna bağlı o halde biz görüşü neden insan kaynaklarına soruyoruz asıl soruyu en başta yeğiteke soraydık bunların hiçbiri yaşanmazdı diye düşünüyorum

aynı bayansa daha dün konuştum çokda umutluydu çözülecek diye bir günde duyguları nasıl değişiyor anlamıyorum ha düzelmedimi o halde bizim yeğiteke dava açmamız lazım hak talebini yeğitekden talep edebilirz sonuçta bu şartlara göre görevlendirmeleri istediğimiz kurum yeğitek

vala bilmiyorum hocam ama artık iş iyice saçmalamaya başladı lanet olsun bu branşı seçtiğime ne diyim

tekrardan yeni bir düzeltilmiş yazı okullara gelmeden işler zor, ilçe milli eğitim müdürüne durumu anlatıyorum ,kursu kapatmam ücret almıyım önemli değil, ama yeni yazı gelirse geriye dönük alırım diyorum.Yazı geldiği andan itibaren ek ders yazarım diyor.. şunu anladım bizim idareciler robot ne söylense ne okusa şatsız uyguluyor.Yorumlama yok kestirip atıyorlar

aynenbadi' Alıntı:
tekrar düzeltilmiş bir yazı okullara gelmeden işler zor, ilçe milli eğitim müdürüne durumu anlatıyorum ,kursu kapatmam ücret almıyım önemli değil, ama yeni yazı gelirse geriye dönük alırım diyorum.Yazı geldiği andan itibaren ek ders yazarım diyor.. şunu anladım bizim idareciler robot ne söylense ne okusa şatsız uyguluyor.Yorumlama yok kestirip atıyorlar

neresi hocam ?

Ben az önce görüştüm bakanlık yetkilileri ile , kursları iptal etmeyin çalışma yapıyoruz ama ek ders ödemesi yapmayın diyorlar. Çalışmalarımız Genel Müdürlük düzeyinde devam etmektedir diyorlar.

Ben de görüştüm biraz önce.. Kursu kapatmak zorunda kaldık ne yapalım dedim.. ikgm' den cevap bekliyoruz,gelir gelmez resmi yazı ile duyuracağız dediler.. Bu dönem yalan olacak gibi kurslar :?

e-volkan' Alıntı:
Ben de görüştüm biraz önce.. Kursu kapatmak zorunda kaldık ne yapalım dedim.. ikgm' den cevap bekliyoruz,gelir gelmez resmi yazı ile duyuracağız dediler.. Bu dönem yalan olacak gibi kurslar :?
Yalan oldu bile hocam

turkuaz09' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar şimdi konuştum hemen buraya yazıyorum. Bizim yazınız net siz size belirtilen ders saatleri dışında her türlü görev alabilirsiniz. Ama insan kaynakları bu konuyla ilgili ücret ödenmez diye bir tavır sergilemiş. Müdürlülükler arasında iletişim devam etmektedir. Sizin asli göreviniz bunlar değildir. Asli görevleriniz biz size ilettik. kurs açıp ücret almanıza mani bir şey yok. bir hafta içinde somut bir sonuç tüm illerle paylaşılır. Ama bize sorulursa herhangi bir ücret almanızda bir sakınca yoktur.
Ben ne yapacağım ek ders ile sorumlu şube müdürünü görüştüreceğim bu adamla bakalım şube müdürü nasıl bir yol izleyecek . yani YEĞİTEK benim yazım var sıkıntı yok diyor. İnsan kaynakları benim de şöyle yazım var ücret ödenmez diyor. ortada kaldık. ben tüm yetkililere Ebru Gündeş ten araftayım şarkısını yolluyorum. başka da diyecek bir şey yok.
hocam orada ki arkadaşa neden demiyorsun madem sizce bi sıkıntı yok sizde tüm illere yazı çıksanız ya btr ler dyk dan ücret alabilir asli görevleri değildir diye. siz bunu sözlü söyleyince bizim dışımızda kimse inanmıyor yada yazılı bir belge yok diye insan kaynaklarının yazısını baz alıyorlar diyeceksin ki ya yazı çıksınlar yada oturdukları yerden akıl vermesinler zira bizde haklı olduğumuzu bunun yanlış olduğunu biliyoruz bizlerden farklı olacaklarsa resmi bir yazı yazsınlar o kadar.

0312 296 95 66 öner bey mi neydi tam anlamadım adını arayın sizde. söylediği ikgm laf anlamıyor bizde genel müdürlük müsteşarlık düzeyinde yürütüyoruz. haftaya çözülür falan da diyemem kursunuzu kapatmayın ücret almadan devam edin geriye dönük alırsınız diyor. başka bişey yok. ne olacak bilmiyorum sizde arayın sıkıştırın. artık inceldiği yerden kopacak gibi.

xxltc' Alıntı:
turkuaz09' Alıntı:
hocam orada ki arkadaşa neden demiyorsun madem sizce bi sıkıntı yok sizde tüm illere yazı çıksanız ya btr ler dyk dan ücret alabilir asli görevleri değildir diye. siz bunu sözlü söyleyince bizim dışımızda kimse inanmıyor yada yazılı bir belge yok diye insan kaynaklarının yazısını baz alıyorlar diyeceksin ki ya yazı çıksınlar yada oturdukları yerden akıl vermesinler zira bizde haklı olduğumuzu bunun yanlış olduğunu biliyoruz bizlerden farklı olacaklarsa resmi bir yazı yazsınlar o kadar.

hocam dedim bir yazı yollayın ya da 2012 yılında ilk BTR çıktığında tereddüt edilen hususlar diye bir yazı daha çıkardınız. aynı şekilde FP btr için tereddüt edilen hususlar diye bir yazı çıkarın planlarımız arasında şimdilik yok cevabı aldım. dediği şu insan kaynaklarının görüş yazısı var bizim direkt yönetmelik gereği görevlendirme esasları yazımız var. 10 madde açık diyor bana o da haklı geliyor . bu durumda yapılabilecek tek şey direnip YEĞİTEK ve İnsan kaynakları arasındaki sorunun çözülmesi

turkuaz09' Alıntı:
xxltc' Alıntı:
turkuaz09' Alıntı:

hocam dedim bir yazı yollayın ya da 2012 yılında ilk BTR çıktığında tereddüt edilen hususlar diye bir yazı daha çıkardınız. aynı şekilde FP btr için tereddüt edilen hususlar diye bir yazı çıkarın planlarımız arasında şimdilik yok cevabı aldım. dediği şu insan kaynaklarının görüş yazısı var bizim direkt yönetmelik gereği görevlendirme esasları yazımız var. 10 madde açık diyor bana o da haklı geliyor . bu durumda yapılabilecek tek şey direnip YEĞİTEK ve İnsan kaynakları arasındaki sorunun çözülmesi
bende aradığımda aynı şekilde söylüyorlar belkeyecez diyorlar geçen hafta aradığımda en geç haftaya belli olur diyorlardı şimdi bilemiyorum diyorlar. inş. en kısa zamanda çözerler

Çözülecek İnşallah. Yine de hep beraber bu işin peşini bırakmamız gerekli ve sürekli gündemde tutmalıyız.

insan kaynaklarını aradım kadın konuşma gereksinimi bile duymuyor bir defol git başımdan demediği kaldı yeğitekde bizden görüş istedi aynısını yazacaz diyor dedimki üstlere iletilmiş o konuda bilgim yok diyor tmm 16-2 diyip duruyorsunuz ozman müdür yardımcılarıda iptal olcak yok onlar öle olmucak diyor neden diyorum onlar yönetici olarak atanıyor saçmalıyor anlıcanız allah ıslah etsin ne diyim bunlara laf maf anlatılmaz maddeyi kendine göre yorumlayan nato kafa nato mermer insanlar 20 yıldır aynı yerde belirli yaşa gelmiş yorumlama yapmadan kendi kafasına göre yoran insanlar dinleme sıfır ben bu kişinin düşüncesine göre bu durumlara düşecem hakkım haram olsun

hak felan umurlarında olduğunu sanmıyorum hocam ben zaten
ama ya bizi bu duruma düşürenler
yada bizi görevlendirme yazısı ile kandıranlarında bedel ödemesi gerekiyor ama
onlarda kendini bir şekilde kurtarır olan herzamanki gibi bizlere olur
yav parasını yemişim tabi bununda olmaması lazımda
haksızlığa uğramak insanın gerçekten gücüne gidiyor
öğretmenin kafası rahat değil nedense rahat ettirilmedikçede başarı aramak yersiz
gerçi kalıcı başarı yerine devamlı günü kurtarmak istiyolarmış gibime geliyor da neyse

Hocam bakanliga bagli bir kurum sen bunlari yapacaksin diyip gorevlendiriyor seni diger kurum yanlis diyor ayni kurum 2012 de yaparsin diyor mahkeme kesinlikle tek cozum ben artk bunlara umit baglama derdindede degilim mahkemeye verip beklicen

Geri