BİRAZ ÖNCE YEĞİTEK İLE DYKYI GÖRÜŞTÜM

Kodla Büyü
Artik bende ulasamiyorum bu saatten sonra ulassamda birseyin degisecegini dusunmuyorum herkes kendi yetki sinirlari dahilinde birsey yapabilir benim kanaatim gorus istedi onlarda bizim gibi ayni cevabi aldi su anda bence tekrar diyorum bence terettud edilen hususlar yazisi uzerinde calisiyorlar ve bunlarin hepsini eklicekler ilgili madde geregince hicbir halt edemez diye gecmis olsn

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    241.1 KB · Görüntüleme: 538
  • 1.jpg
    1.jpg
    424.4 KB · Görüntüleme: 538
murat_erg' Alıntı:
Artik bende ulasamiyorum bu saatten sonra ulassamda birseyin degisecegini dusunmuyorum herkes kendi yetki sinirlari dahilinde birsey yapabilir benim kanaatim gorus istedi onlarda bizim gibi ayni cevabi aldi su anda bence tekrar diyorum bence terettud edilen hususlar yazisi uzerinde calisiyorlar ve bunlarin hepsini eklicekler ilgili madde geregince hicbir halt edemez diye gecmis olsn

inşallah hocam 2012 sonundan eski BTR yönetmeliği içn tereddüt edilen hususlar çıkmıştı aynısından çıkması için dua ediyoruz.. bu şekilde daha anlaşılır oluyor

sefatetik' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/duyurularimiz-f3/yeni-sendikamiz-kurulmustur-t148351-270.html
Bakanlıktan aradılar cevap olumsuz ....
insan kaynaklarının olumlu cevap vermiyeceği belliydi zaten

yeğitekle görüşen oldu mu?
bence kursu kapanan veya ücret ödenmeyen arkadaşlar mutlaka mahkemeye gitmeli.

Ben 3 haftalik ucretini aldim ama bundan sonra devam edersen fahri yapmis olursun dedi. Bende resmi yazi gelene kadar devam edicem dedim. Resmi yazi var zaten dio 2012 deki gorevlendirme yazimizda bi maddeyi gosteri 8 10 yada 11 di sanirim baska gorev alamaz falan die. Bende dedim dilekcemde belirttim dedim eklerde var yeni madde bu die dondu kaldi bisey diyemedi sonuc derseniz beklemedeyim. Okuluma herhangi bir resmi yazida gelmedi. Hep yuzyuze yada telefonla gecen konusmalar. Sizler ne durumdasiniz ne yapmayi dusunuyorsunuz?

Bunlar nasil iletilmeyen bir yazi icin resmi yolu kullaniyolar anlamiyorum sacma yazi aydina gitti tmm sacma ama gitti digerleri bole bisey var iptal ediyoz nasil diyolar ilceye yada ile gelen resmi yazi yksa bence yapaamzlar ama

Az önce bimere

"Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün 18.01.2016 Tarih ve 28892082869E.576183 sayılı yazısı ve Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararının 16 maddesinin 2 fıkrası (ek ders ücretinden yararlanan personele ayrıca asli görevi için öngörülen ek ders ücreti ödenmez. ) gereği Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerinin destekleme yetiştirme kursu, nöbet ,belletmenlik ve benzeri ek işlerden ücret alınmasının önüne geçilmiştir. Bakanlığımız ve taşra teşkilatı makamlarında münhal bulunan müdür,müdür başyardımcısı ve müdür yardımcıları yapılan (6aylık ile 1yıllık süreli ) görevlendirmeler için aynı gerekçe ile ek ders ücretlerin sınırlandırılması, yapılmış ise fazla ücret ödemelerinin de iadesinin sağlanmasını arz ederim."
yazdım yolladım.

Onlar düşünsün artık

bence burada amaç bilgisayar öğretmenlerinin btr olmasını engellemek, böylece yandaş ve kendi adamlarını btr kursları ile btr yapmak. ben bunun altında başka şey düşünemiyorum. Eğer öyle olursa 1 sene içinde bütün tahtalar ellerinde patlar.

akyildiz41' Alıntı:
bence burada amaç bilgisayar öğretmenlerinin btr olmasını engellemek, böylece yandaş ve kendi adamlarını btr kursları ile btr yapmak. ben bunun altında başka şey düşünemiyorum. Eğer öyle olursa 1 sene içinde bütün tahtalar ellerinde patlar.
Elde para kalmadi yavaş yavaş kısmaya başladılar. Once mahalli kurslari uzaktana cevirdiler. Simdide dyklari kapatmaya bizden basladilar. Seneye kurslarin hepsi kapanabilir. Amac dersanelerin onunu kapatmak ama maddi olarak altindan kalkamadilar kabak bize patladi

Geri