biraz önce NTV de bizden bahsettiler

Kodla Büyü

acer50

Süper Üye
Süper Üye
video görüntüleri düşerse ekleriz gerçi 2-3 cümle kurdular ama buralara ulaşma bile güzel, ntv de "yorum farkı" programının başlangıcından bilgisayar derslerinden ve bilgisayar öğretmenlerinden bahsettiler, programın sunucuları emre kongar ve mehmet barlas, emre kongar biraz bahsetti, dersleri azaltılmış, sıkıntıları varmış dedi, sana da ulaştı mı diye sordu mehmet barlas a , o da bana da ulaştı bu bilgiler diye onayladı, az bahsettiler ama bizimle hiç ilgisi olmayan bu programa bile ulaşmayı başarmışız, hepinize tebrikler...

hocam zaten böyle böyle duyulur ki sesimiz. kimin ne katkısı olursa bu anlamda sağolsun

Vay sevindim, bir de BT Haberi ikna edebilsem, haber yapması için. Bilişim sektörü niye duyarsız anlamıyorum. Onlara da e-posta gönderelim. Teşekkürler Mehmet Barlas'a ve Emre Kongar'a :)

5-6. sınıflarda seçmeli, 7-8. sınıflarda zorunlu falan dedi . Yanlışlar vardı ama sorunumuz onlara ulaşmış. Duymak isteyen duyuyor demekki...

braveheart06mg' Alıntı:
https://www.facebook.com/home.php?sk=group_152438931485135&ap=1 gruptaki 3bin500 e yakın bilişim öğretmeni arkadaşımız ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar..

buraya bende üye oldum hocam, bize karşı kapattıkları kulaklarını sonuna kadar açalım

benim anlamadığım amerikadan getirilmiş bi sistem böte bize siz aslında öğretim teknoloğusunuz derlerdi bizim ülkemizde karşılığı tam olarak yokmuş
bari öğretmen olacakmışız
sen bunu müfredata koyarken demo mu koydun e şimdi bizde demo olduk haftalık mı yapıyosun ders programını

Emre kongar Abbas güçlünün Genç bakış kanald programında şu sözleri söylemişti..

toplumlar üç kuşak geçirirler.

1.kuşak: toprak ve enerji kavgası sonucunda ırkcılık savaşlar ....

2.kuşak demokratik toplum... küreselcilik içinde milli olarak yer edinme ... sermaye arkasında koşma büyük dev ülkerin dünya hakimiyetinde var olma..

3.kuşak altın kuşak. bilişim kuşağı.
en büyük güç bilgidir. bilgiye hakim olan tüm enerjiye sermaye ye sahip olur..şu andaki gibi amerikanın yaptığı gibi..

bizde ise bilişime köstek, internete sansür... araçtırmacıya engel olunuyor.. sözde demokrasi adı altında 1.kuşağa itilmemiz sağlanıyor..

cümleler tam böyle değildi ama gecenin 2 sine bu anlamları hatırlayabildim..

twitterden Emre KONGAR ı bulabilirsiniz.

dizzy' Alıntı:
http://video.ntvmsnbc.com/#yorum-farki-31-mayis-2011.html buradan da izleyebilirsiniz.

çok güzel haber sevindim.
yalınız ntv nin bile videoları kapalı.
herkes istediğini düşünmekte özgürdür ama bu kadarıda olamaz ya.
bu yasakçı sansürcü zihniyetin Allah belasını versin....
:verymad:

sadece ntv değil. Bütün videolar yassak.Eğitsel videoların bir arada bulunduğu bir eğitim-tube gibi bir site yapsalar da derslerimize destek olsa.

Arkadaşlar Emre Bey'e 26 Mayıs Perşembe günü o maili ben attım. İşlenmesini ve bizim sesimiz duyurması için. Sesimizin eğitimli ve entellektüel kesim tarafından duyurulmasının daha etkili bir yol olarak düşündüm. Faydalı olabildiysem ne ala. He bu arada bilişim teknolojilerine sansür, internet, dinleme, telekulak aracılığıylada olsa çok değiniyorlar. tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    89 KB · Görüntüleme: 623
zerdem' Alıntı:
Arkadaşlar Emre Bey'e 26 Mayıs Perşembe günü o maili ben attım. İşlenmesini ve bizim sesimiz duyurması için. Sesimizin eğitimli ve entellektüel kesim tarafından duyurulmasının daha etkili bir yol olarak düşündüm. Faydalı olabildiysem ne ala. He bu arada bilişim teknolojilerine sansür, internet, dinleme, telekulak aracılığıylada olsa çok değiniyorlar. tavsiye ederim.

hocam emeğinden ötürü seni tebrik ediyorum. Teşekkürler uğraşınız için... :alkis:

biltek2007' Alıntı:
Vay sevindim, bir de BT Haberi ikna edebilsem, haber yapması için. Bilişim sektörü niye duyarsız anlamıyorum. Onlara da e-posta gönderelim. Teşekkürler Mehmet Barlas'a ve Emre Kongar'a :)
interpromedya'dan bir arkadaşım aracılığıyla BT haber editörlerine bi haber linki gönderdim.Bakalım sonuç ne olacak..

Yine bizden bahsettiler. Arkadaşlar herhalde tek mail atan ben değilim. Aldığım mailler diyorlar.

Arkadaşlar bende Mehmet Barlas a mail attım. Yaşadığımız sıkıntıları, dersimizin seçmeli ders olduğunu, 4 ve 5 sınıflardan dersin kaldırıldığını yazdım. Özellikler formatör öğretmenlerin sıkıntılarını ve en önemlisi norm fazlası olarak başka okullara gönderildiğimizi yazdım. Bu durumun idarenin dersi seçip seçmemesine yani keyfiyete bağlı olduğunu yazdım. Yazmaya da devam edeceğim. Arkamıza böyle bir rüzgar almışken hepimiz birlik olup Emre Kongar ve Mehmet Barlasa mail gönderelim. Program 19:40 da ntv de "Yorum farkı".

yorumfarkı@ntv.com.tr arkadaşlar programın mail adresi. ben tşk ve yine haber etmeleri konusunda mail atmayı düşünüyorum

1 Haziran "Yorum Farkı" programını ben de izledim - bizim problemlerimizden detaylı olarak bahsetmeleri çok hoşuma gitti. İzlemeyen varsa , izlemesini tavsiye ederim. Emre Kongar ve Mehmet Barlas a teşekkürler.

Geri