Biraz Önce Cep Telfonuma Gelen Mesaj

Kodla Büyü

izmirlim80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, şubat ayında özür grubu problemi çözülüyormuş. Biraz önce cep telefonuma mesaj geldi. Eğitim bir sen görüşmüş müş :)

ben eğitimbirsenliyim burda emek türk eğitimsenin arkadaş kim ne derse desin cumarteside eylemlerine gittim inşallah yaza kadar istifa edip türk eğitim sene geçeceğim

Hocam ayıp olmuyor mu? sevmiyor olabilirsin ama hoş moşt falan ne oluyor öyle? Bir eğitim sen li çıkıp sizin tabi olduğunuz sendikaya veya düşünce grubuna çüşş derse nasıl hoşunuza gitmez değil mi?

Ben bişi demiyorum hocam, sadece üslubunuz bir öğretmene yakışmıyor diyorum, yoksa eğitim bir sende sendikadır türk eğitim sen de.

Tüm öğretmenlerin sendikası tek olmalı, biz birbirimizi yerken millet malı götürüyor!!!!!!

ogretmen006' Alıntı:
ben eğitimbirsenliyim burda emek türk eğitimsenin arkadaş kim ne derse desin cumarteside eylemlerine gittim inşallah yaza kadar istifa edip türk eğitim sene geçeceğim

ben yazıda beklemeyeceğim inş :)

Zaten olan bir haktı.
Garibanın önce eşeğin kaybedip sonra bulup sevinmesi gibi oldu.
Meb öğretmenlerle oynuyor.

ama anladığım kadarıyla bu sene için seneye yapmam falan demiş bakan. Sendikalar ısrarcı olmalı 750000 kişilik camia faydası için biraraya gelmeli

hakan35' Alıntı:
Hoşt eğitim birsen :puhaha:

Hocam ayıp olmuyor mu? sevmiyor olabilirsin ama hoş moşt falan ne oluyor öyle? Bir eğitim sen li çıkıp sizin tabi olduğunuz sendikaya veya düşünce grubuna çüşş derse nasıl hoşunuza gitmez değil mi?

sendikalara yardırmalar son hızda

eğitim birsen yapmadığı işlerin üstüne konmasını iyi bilir..tıpkı sözleşmelilere kadro verilmesi gibi...

eğitim bit sen sadece hükümet olduğunda olacak ve tabiri caizse biat kültürünü yansıtan kişiler tarafından doldurulmuş sendikadır..benim konuştuğum ebs liler kendide diyor..hükümet gidince bizede eyvallah.. :puhaha: :puhaha:

Herkes niye, adamın bir lafına bu kadar üstüne gidiyorsunuz hoşt demiş, iyi demiş, az demiş..
Sendikacılık hükemetlerin sözcüsü mü, sendikacılıktan bunu mu anlıyorsanız..
Kimse kusura bakmasın herkes insan evladı. Öğretmenmiş söylemezmiş miş... :verymad:

Yetki elinde olan, 195.000 üyesi bulunan sendika, 12 Eylül, 12 Haziran seçimlerinde harcadığı enerjinin yarısını yıllardır öğretmenlerin özlük haklarının iyileştirilmesi için harcasaydı,şimdiye eminim bir çok maddi ve manevi kazanımımız olurdu. Ben kadrolu atandığım halde sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi için 2 defa görev yaptığım yerden Ankara' ya eyleme gittim. Bugüne kadar kaç defa alana inmiş bu malum sendika. Öğretmenlerle ilgili konuları hangi medyada gündemde tutmuş. Sözleşmelilerin kadroya geçirilmesini sahiplendikleri yetmemiş gibi,pişkin pişkin şimdide özür grubu atamalarını sahipleniyorlar.

hiçbirşey yapmadığı halde bu kadar üyesi olan başka bir sendika varmı ya. ayıptır yapılan, üyelerini aptal yerine koymaktır. (sendikam yok)

bu eğitim bir sen çok komik bi sendika ya. çok gülüyorum çok. sabah arkada ile okulda konuşuyoruz işte eğitim bir sen eş durumu bişe yapmadı türk eğitim sen aldı bu hakkı felan diye. ben ekledim dedim eğitim bir sen çıkar biz aldık der. aradan en fazla 5 dk geçti eğitimbirli arkadaş geldi. hayırlı olsun eş durumu hakkını aldık felan.yuhh dedim ya. adamların resmi sitesinde bakan düşünecez demiş sadece. eğitim bir başkanından 1 saat sonra türk eğitim sen başkanı toplantıya gidiyo çıkışta eş durumu özür ataması bu sene olcak diyo. kesin ve net cevap veriyo. ama eğitim bir sen hala biz aldık diyo. bişeye gerek yok sadece resmi siteleri açı okumak yeterli kim ne yapmış diye. eşit işe eşit ücret için hiç bir çalışması yok eğitim birsenin. iyide olsa kötüde olsa türk eğitim sen yapıyo. bugün ne basın açıklaması ve eylem var. buda yeter

namikc' Alıntı:
eğitim birsen yapmadığı işlerin üstüne konmasını iyi bilir..tıpkı sözleşmelilere kadro verilmesi gibi...
sayın hocam ben sizin gibi düşünmüyorum. sözleşmelilere kadro verilmesinde etki olan eğitim bir sen di ama türk eğitim sen biz yaptık dedi. türk eğitim sen kaç yıldır yetkili sendika idi bu zamana kadar neden bekledi. türk eğitim sen her zaman bunu yapıyor. sonra biz yaptık diyor. özür durumu içinde bu geçerli eğitim bir sen bakanla saat 17.00 görüşüyor. türk eğitim sen 18.30 da ama türk eğitim sen hemen biz yaptık diyor.

maviada38' Alıntı:
namikc' Alıntı:
sayın hocam ben sizin gibi düşünmüyorum. sözleşmelilere kadro verilmesinde etki olan eğitim bir sen di ama türk eğitim sen biz yaptık dedi. türk eğitim sen kaç yıldır yetkili sendika idi bu zamana kadar neden bekledi. türk eğitim sen her zaman bunu yapıyor. sonra biz yaptık diyor. özür durumu içinde bu geçerli eğitim bir sen bakanla saat 17.00 görüşüyor. türk eğitim sen 18.30 da ama türk eğitim sen hemen biz yaptık diyor.
hocam resmi açıklamaları sitelerinden kendin okurmusun yoksa ben buraya ekleyimmi. sadece tarafsız ol ve kim ne yapmış kendin anla ben bişe demiyorum. hangi sendik almış kendin düşününce yazılardan anlarsın bence

Tüm sendikalar için söylüyorum hiçbirinin adam gibi bişey yaptığı yok. Yapmışlarmış, ne yapmışlar. Olan hakkımız elden gitti bu hakkın sadece eş durumu özrünü 1 seferlik yapılmasını sağlamışlar. Eğitim Bir Senli önce o sonra da diğerleri adam gibi sendikalar olsaydı bu kadar saçma şeyler olmazdı. Kusura bakmayın hiçbir eğitim sendikasının bir işe yaradığı yok. Bence hepsi sadece cep doldurmaya çalışan insanlarla dolu.

merak ediyorum, bu kadar sendika savunuyor arkadaşınıza hakarete varan cümleler sarfediyorsunuz.
affedersiniz siz sendikadan ne fayda gördünüz?
Kendi haklarınızı böyle şiddetle savunmuyorsunuz.
yanlışmıyım acaba!

Geri