Bir web sayfası açtık düşüncelerinizi alabilir miyiz?

Kodla Büyü

yvzakblt

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Çeşitli sınavlara hazırlık amacıyla açtığımız onlinesorular.com hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.

Şu an sadece Kpss hakkında sorular paylaşıyoruz. Web sitesi yönetim panelli, tüm sorular veritabanında saklanıyor. Bir script ile 15 dk da bir otomatik olarak facebookta soru paylaşımı yaptırıyoruz. Facebook sayfasında paylaşılan soruların hemen altında cevap linki bulunuyor. Cevabı görmek isteyen siteyi ziyaret ediyor.

Facebooktan soru paylaşımı sitelerinin popüler olduğunu gördükten sonra böyle otomatik paylaşım yapan bir sistem oluşturduk. Düşünceleriniz, eleştirileriniz ne varsa dinlemeye hazırım :)

Soruları göremedim ben, facebook haber akışı geliyor sorular kısmında. facebooktan çekiliyor gibi yani duruyor. bu kadar facebookun göze sokulması olumsuz bence.

Hocam baslangic olarak sitede göstermedik soruları. su an facebooktan Sorular geliyor. yani site veritabanindan otomatik facebooka paylaşım yapıyor. facebook duvarı ile sitede gösteriyoruz. cevap için yine siteye yonlendiriyoruz. facebookun popülerliğini kullanıyoruz. belki bir kişi soru çözmek için bir siteye girmez ama facebook duvarında bir soru görürse onu çözme ihtimali daha yüksek diye düşünüyoruz. su an gkgy sayfasının 240 beğenisi olmasına rağmen soru paylaşımı olduğu anda siteye 10 dan fazla kişi giriyor cevaba bakmak icin. bu yüzden ilk amacımız sayfa begenilerini arttırmak. facebookta binlerce beğeni alırsak sitenin hitide o kadar fazla olacak diye düşünüyorum.

Geri