Bir Soru? Ne yapmak lazım.

Kodla Büyü
Geçmiş olsun hocam, Aile hekiminizle görüşmenizde fayda var. birkaç yıl önceydi vatandaşın biri ruhen sıkılıyorum diyerek emniyet kemeri takmamak için rapor almıştı. haberlerden hatırlıyorum.
Sonuçta sizinki ciddi ve zor bir durum, yardımcı olacaklardır. Ama tedavi yollarını aramak lazım...

Hocam öncelikle Allah şifa versin, bu işi yapan binlerce kişi buradayız, sürekli yakınıyoruz ama net birşey çıkmıyor ortaya, bende bir ara BT sınıfının sağlığı bozucu etkilerinden bahsetmiştim ama fazla dikkate alınmamıştım, unutmayalım ki bu çalışma koşullarında hepimiz kalıcı hastalıklar adayıyız. Bu nedenle bir an önce bu konuda forumda bir ön hazırlık yapıp gerekli mercilere sesimizi duyurmamız gerekiyor. Mesela bir BT sınıfının yaydığı radyasyon ile ilgili herhangi bir çalışma var mı, varsa derecesi nedir, sağlığa etkileri nelerdir. Bununla ilgili ciddi bir rapor hazırlamamız gerekiyor, bu konunun üzerinde lütfen duralım arkadaşlar.

ben de de vardı lisedeyken auralı migren. anlıyorum sizi. kriz geldiğinde acile gidin o gün sevkli olun.
lisedeyken ben ya okulda oturup ağlardım ya da izin alıp eve giderdim. Allah şifa versin

laboratuvarın havasızlığı oksijen azlığı benide rahatsız ediyor dışarı kendimi zor atıyorum ders bitince. ve bu havasızlık beni yorgun düşürüyor

Yesil26' Alıntı:
Çalışma koşullarımız kötü, okul küçük olduğundan günde 15 saat ders var ve bazen sabah 7:30 dan akşam 19:50 ye kadar dersimiz oluyor.(15 saat olmasada sabah 4 saat + nöbet, öğleden sonra 8 saat dersim var mesela haftanın iki günü böyle diğer günlerde 8 er saat = 42 saat neyse)

hocam sen iyimisin günde 10 saatten fazla girmen yasal olarak imkansız. 15 saat nasıl giriyorsunuz. sağlıklı bir adam bile hasta olur ki sizin migreniniz var.

Soru 1: dersiniz varken migren nöbeti geldiğinde dersten mi çıkıp gidiyorsunuz? (idare buna mı laf sokuyor) idare burada haklı rapor almanız gerek.
soru 2: dersiniz yokken migren nöbeti geldiğinde mi okuldan ayrılıyorsunuz (idarenin laf sokması burada tartışılır)

Tayin iste git. Ben de senin durumundaydım. Şimdi azıcık ek dersle idare ediyorum. Hiç değilse kafam rahat. Boş ver. Sen dünyanın kahrını çekeceğine dünya senin kahrını çeksin.

Geri