Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Bir Soru? Ne yapmak lazım.

Konu, 'Her Telden' kısmında beyazgolge tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

hocam sözüne inanmıyorlarsa gerçekten durum kötü

2. Gök_Tuğ

Gök_Tuğ Seçkin Üye Seçkin Üye

Allah yardımcınız olsun hocam, bizim branş sağlık konusunda da yerlerde maalesef...

3. akrep026

akrep026 Seçkin Üye Seçkin Üye

Geçmiş olsun hocam, Aile hekiminizle görüşmenizde fayda var. birkaç yıl önceydi vatandaşın biri ruhen sıkılıyorum diyerek emniyet kemeri takmamak için rapor almıştı. haberlerden hatırlıyorum.
    Sonuçta sizinki ciddi ve zor bir durum, yardımcı olacaklardır. Ama tedavi yollarını aramak lazım...

4. ygencay

ygencay Aktif Üye

Hocam öncelikle Allah şifa versin, bu işi yapan binlerce kişi buradayız, sürekli yakınıyoruz ama net birşey çıkmıyor ortaya, bende bir ara BT sınıfının sağlığı bozucu etkilerinden bahsetmiştim ama fazla dikkate alınmamıştım, unutmayalım ki bu çalışma koşullarında hepimiz kalıcı hastalıklar adayıyız. Bu nedenle bir an önce bu konuda forumda bir ön hazırlık yapıp gerekli mercilere sesimizi duyurmamız gerekiyor. Mesela bir BT sınıfının yaydığı radyasyon ile ilgili herhangi bir çalışma var mı, varsa derecesi nedir, sağlığa etkileri nelerdir. Bununla ilgili ciddi bir rapor hazırlamamız gerekiyor, bu konunun üzerinde lütfen duralım arkadaşlar.

5. zilal

zilal Süper Üye Süper Üye

ben de de vardı lisedeyken auralı migren. anlıyorum sizi. kriz geldiğinde acile gidin o gün sevkli olun.
    lisedeyken ben ya okulda oturup ağlardım ya da izin alıp eve giderdim. Allah şifa versin

6. dobra1979

dobra1979 Süper Üye Süper Üye

laboratuvarın havasızlığı oksijen azlığı benide rahatsız ediyor dışarı kendimi zor atıyorum ders bitince. ve bu havasızlık beni yorgun düşürüyor

7. champi0ns

champi0ns Seçkin Üye Seçkin Üye

8. halk

halk Süper Üye Süper Üye

Tayin iste git. Ben de senin durumundaydım. Şimdi azıcık ek dersle idare ediyorum. Hiç değilse kafam rahat. Boş ver. Sen dünyanın kahrını çekeceğine dünya senin kahrını çeksin.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal