Bir öğretmenin ildışı çıldırması (cinnet) :D

Kodla Büyü

Internet

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
benim değil, çünkü ben onaylattım.
keşke önce düşüseydim, ancak bir arkadaşın sayfasından aldım. biraz gülelim.
tabi sizin de böyle en çılgın tercih deneyiminiz varsa buyrun :

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    161 KB · Görüntüleme: 1,770
1 aydır forumda bir tane bitlis gördün mü allah aşkına, müthiş bir espri, elemanın bu illeri istediği yok. facebook'a koymuş. direkt intihar girişimi :wink: anlayana

Bu tercihler bence onaylatılmamış çünkü seçenekler pasif görünmüyor.Muhtemelen espri olsun diye yapılmıştır...

Yapılan iş de, açılan konu da gereksiz olmuş bence. Anlayana....

sguner_23' Alıntı:
Bu tercihler bence onaylatılmamış çünkü seçenekler pasif görünmüyor...

arkadaşlarına şaka olsun diye ...
ayrıca eleman bilişimci değil, rehber öğretmen. düşünün bi :))))

Internet' Alıntı:
1 aydır forumda bir tane bitlis gördün mü allah aşkına, müthiş bir espri, elemanın bu illeri istediği yok. facebook'a koymuş. direkt intihar girişimi :wink: anlayana

oraları vatan toprağından saymıyorsun galiba. lafa geldimide vatan millet sakarya dan başlarsınız.

xodeda' Alıntı:
Internet' Alıntı:

oraları vatan toprağından saymıyorsun galiba. lafa geldimide vatan millet sakarya dan başlarsınız.

yav arkadaşım o halde kimse neden kalkıp, "Ben bitlisin hizan ilçesini istiyorum" diye başlık açmıyor,
orası da memleket tabi, ancak buradaki espriyi sen anlama sonra, karşıya "vatan" polemiği yap.
not : bu kişi orta anadolda çalışmaktadır. tercih yapmak değil maksadı en ilginç illerin en ilginç ilçelerini listelemektir.
olay bundan ibaretttir, bakarsanız hiçbiri o illerin ilçeleri hatta ilçe merkezleri değil, kasaba ve köyleri.

Geri