BİR MESAJ!!!!!!!!HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETCİK

Kodla Büyü

msalep

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bir arkadaşımdan gelen mesajı aynen gönderiyorum

"Bir Papaz öldü herkes hristiyan oldu. bir Hrant öldü herkes ermeni öldü. 4 günde 35 şehit verdik hangisi TÜRK oldu?. HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETÇİK..

BEN MÜSLÜMANIM BEN TÜRKÜM BEN MEHMETÇİĞİM DİYENLER.. FORUMDA HERKESE ULAŞSIN BU MESAJ. BİZDE HAYKIRALIM BURADAN HERKESE...

Bir Papaz öldü herkes hristiyan oldu. bir Hrant öldü herkes

"Bir Papaz öldü herkes hristiyan oldu. bir Hrant öldü herkes ermeni öldü. 4 günde 35 şehit verdik hangisi TÜRK oldu?. HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETÇİK..

BEN MÜSLÜMANIM BEN TÜRKÜM BEN MEHMETÇİĞİM DİYENLER.. FROUMDA HERKESE ULAŞSIN BU MESAJ. BİZDE HAYKIRALIM BURADAN HERKESE...

msalep' Alıntı:
HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETÇİK..

BEN MÜSLÜMANIM BEN TÜRKÜM BEN MEHMETÇİĞİM DİYENLER.. FORUMDA HERKESE ULAŞSIN BU MESAJ. BİZDE HAYKIRALIM BURADAN HERKESE...

+1

Hocam,
İnsan böyle bir durumda duygularını ifade edecek kelimeleri bulamıyor, ne yazsa çok basit kalıyor.Şehitlerimizin evlerinde şu anda neler yaşandığını gördükçe herşey boş geliyor insana.
HEPİMİZ TÜRKÜZ,HEPİMİZ MEHMETİZ!

Ben de buna benzer bir mesajı paylaşmıştım sizlerle " Bana gelen bir e-postayı sizlerle paylaşmak istedim. " başlığı altında ama bir arkadaş işi çorba edip tartışma ortamına dönüştürdü. Sanırım o da yanlış anlamış ama iş işten geçti tartışmaya döndü. Bende uzamasın diye bir süreliğine bıraktım konuyu.

Neyse paylaşım için teşekkürler.

BİRİLERİ BİZ ERMENİYİZ DİYE BAĞIRIRIR BİRİLERİ BİZ HRİSTİYANIZ DİYE..

AMA BENİM KARDEŞİM 20 YAŞINDA VATANI İÇİN ŞEHİT DÜŞTÜĞÜNDE AYNI KALABALIKLAR BİRTÜRLÜ SOKAKLARA İNMEZ. YANİ ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR..

HEPİMİZ TÜRKÜZ, HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ VE HEPİMİZ MEHMETCİĞİZ

Gerçekten böyle bi acı günde ne yazılması gerek kelimeler bile anlamını yitiriyor. Ailelerin feryadı, anaların feryadı insanın gözünün önüne geldikçe insanın içi yanıyor. Ama şerefsizler bilmeli ki bu vatan bölünmeyecek. Sen rahat uyu MEHMEDİM gözün arkada kalmasın. Bu ülkede hainler var ama canını bir karış toprak için verebilecek o kadar çok MEHMED var ki bunlardan biride benim çok şükür.

HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ HEPİMİZ TÜRKÜZ ,TÜRKİYEMİN AŞIĞIYIZ.

Ne avrupa birligi istiyorum
nede insan hakları,
"pkk, terör örğütü demiyeni" asmalı, acilen olagan üstü hal ilan etmeli, bütün kanunlar hırsız, çakal ve bölücüleri yüreklendirmekte, bana hicbir fazydaası yok....

öyleyse "ya istikal yada ölüm". Artık yan gelip, yatma zamanı değildir....

Kanımız, canımız herşeyimiz bir! HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MEHMETÇİĞİZ!!..

BU VATAN BİZİM VE BEN TÜRKÜM MÜSLÜMANIM MEHMETÇİĞİM BU VATANIN EVLADIYIM
CANIM, KANIMIN SON DAMLASI ANNEM BABAM SANA FEDA OLSUN

Ekli dosyalar

• cmm355sciv3.jpg
    cmm355sciv3.jpg
    32.9 KB · Görüntüleme: 594
Ben TÜRK'üm duruşum TÜRK,gülümseyişim TÜRK ,duruşum TÜRK,düşünüşüm TÜRK yaşayışım TÜRK ve ben bunlarla mutluyum.

ŞAD OLSUN RUHLARI TÜM ŞEHİTLERİN

Unutma ey millet ölmez erlerin,
Bu vatan uğrunda can verenlerin,
Dul, yetim bırakıp dönmeyenlerin,
Şad olsun ruhları tüm şehitlerin.

Göklerde süzülen al bayrak sensin,
Bu milletin namusu, şerefi sensin,
Bir mezar arama yüreğimdesin,

Bu toprak altında ne canlar yatar,
Karışmış kanları sel olur akar,
Can bedenden gitmiş, gözleri bakar,

HEPİMİZ TÜRKÜZ HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ HEPİMİZ MEHMETÇİĞİZ

hocam buda benim msnimdeki kişisel iletim. hepimizi bugün daha fazla duyarlı olmalıyız bence.

Hep Hrant Dinkmi olacaksınız. birazda MEHMET olun, TÜRK olun.

HEPİMİZ TÜRKOĞLU TÜRKÜZ. HEPİMİZ MÜSLÜMANIZ.
HEPİMİZ MEHMETÇİĞİZ, MEHMETİZ...
Gerekirse tekrar askerlik yapar, Vatanımızı köpeklere çiğnetmeyiz...

Sevgili arkadaşlarım;
Hain bir oyunun içindeyiz. Ve bence artık ayağa kalkma zamanıdır? Dün şehitlerimizi ilk öğrendiğimdeki duygularımı sözle ifade edebilmem imkansız. Ancak bu soysuzlardan bikaçtanesini öteki dünyaya postalarsam duygularımı anlatmış olurum. Ekranın karşısında oturup sadece olanları izlemek, hiçbirşey yapmadan sadece olayları izlemek çok acı birşey. Ben askerliğimi öğretmen olarak yaptım. Sanki askerliği hiç yapmamış, ya da askerlikten kaçmış gibi hissediyorum şu anda kendimi. Şu an deseler ki gelin size ihtiyacımız var. Eşimi, annemi, babamı, geride bıraktıklarımı düşünmem seve seve, koşa koşa giderim. Şehitlerimizin hakkını nasıl ödeyeceğim bilemiyorum. Bana sormayacaklar mı öte dünyada, biz senin rahatın, huzurun, refahın için şehit olduk, Peki sen bizim için, ülken için ne yapıyorsun.Arkadaşlar artık toplumsal tepkimizi koymamız gerekiyor bence. Bu işi ancak biz bitirebiliriz. Arkadaşlar soralım, şehitlerimizin hakkını bu işten kim sorumluysa soralım. Ama bunların planları öyle sinsi, öyle yılanca ki çok dikkatlı olmalıyız. Onlar iki adım sonrasını düşünüyorsa biz 5 adım sonrasını düşünmeliyiz. Arkadaşlarm bizi bölmek için cumhuriyetin ilk yıllarından beri oynanan oyunlar devam ediyor. Toplum olarak kürt, türk, çerkez, laz... hepimiz birlik olmalıyız. Biz hepimiz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyız.
Dün gece dikkatimi çeken bir olayı da sizinle paylaşmak istiyorum. CnnTürk televizyonundaydı sanırım: saat 22.00 sıralarında o kanalı bir açtım Talabani ile söyleşi yapılıyor. Hayretten ağzım açık kaldı. "Biz Türklere bırakın bir kürdü, bir kürt kedisini bile teslim etmeyiz" diyen bir adamı oraya çıkartmışlar. Hemde programı yapan Mehmet Ali Birand. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim.
Arkadaşlar "hükümet gerekeni yapmamıştır, asker gerekeni yapmamıştır, sivil toplum örgütleri gerekeni yapmamıştır, halk olarak biz gerekeni yapmamışızdır" diyebilirsiniz. Ama bunları bu asalakları, bu ş..sizleri, bu piyonları bu ülkeden defettikten sonra tartışmalıyız. Şu anda hepimiz birlik olup bize karşı yürütülen bu senaryoyu boşa çıkarmalıyız.
Site yöneticilerinden isteğim bu konuyu ana sayfaya sabitlemeleridir.
Türk'ün Türk'ten başka dostu yok...

Tarih: 21 Ekm 2007 22:37 İleti konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

hepimiz türküz hepimiz mehmetcigiz...

Şehidimin kanı benim kanımdır. Bir damla kanımda gözü olanın kanın dökmek bu dünyada en doğal hakkımdır.

Geri