Bir dersinizi anlatır mısınız?

Kodla Büyü
Bende de aynı olaylar vardı ama. Şimdi yok Tenefüs zili çalmadan lab'a gitmiyorlar. Kapıyı da açık koyuyorum.Sınıf kapsına da yazdım.... DErse dinlemeyenlere kompozisyon cezası veriyorum. Evde bu davranışının kompozisyonunu yazıyor. Anne ve babasına okutup imzalatıp getiriyor... :D Kendisi imzalayanlara velin ile görüşürüm diyorum.... :mrgreen:
Artık tek tük var ama o kadar da olsun. :)

kesinlikle o gun nöbetçi değilsem sınıf defterini derste doldurmuyorum teneffuste doldurarak kendime zaman kazanıyorum

kesinlikle o gun nöbetçi değilsem sınıf defterini derste doldurmuyorum teneffuste doldurarak kendime zaman kazanıyorum

tabi bu formatör olmadan önceydi :(

Bizim bilgisayar laboratuarı ile öğretmenler odası karşı karşıya. ben öğretmenler odasında oturuyorum çocuklar bilgisayar laboratuarına giriyolar. Arada bir bakıyorum oturduğum yerden :D Bilgisayar laboratuarını da yiboda olduğumuz için devamlı açıyoruz. Çocuklar devamlı kullanıyor. Şimdilik bi sıkıntı olmadı. Kişisel eşyalarımı laboratuarda bırakmadıktan sonra çalınan bişeyde olmuyo..

Re:

berra_u' Alıntı:
benim de derslerim hemen hemen aynı geciyor. hele de öğrencilerim lab ın kapısıyla bilgisayarlar arası 2-3 metrelik mesafeyi koşarak gecmezlerse bende uzuluyorum. bu cocuklara noldu bugun diye :?

her turlu zorluğa rağmen oğretmenli cok guzel. az once 1 lere dersim vardı. tahtaya "monitör " yazdım . bir tanesi "Öğretmenim adınızı mı yazdınız??" diye sordu:D:D::D[/img]

Koptum yaa.. :) :) :)

Re: Re:

berra_u' Alıntı:
benim de derslerim hemen hemen aynı geciyor. hele de öğrencilerim lab ın kapısıyla bilgisayarlar arası 2-3 metrelik mesafeyi koşarak gecmezlerse bende uzuluyorum. bu cocuklara noldu bugun diye :?

her turlu zorluğa rağmen oğretmenli cok guzel. az once 1 lere dersim vardı. tahtaya "monitör " yazdım . bir tanesi "Öğretmenim adınızı mı yazdınız??" diye sordu:D:D::D[/img]
:puhaha:

Re:

fatma' Alıntı:
ama bizi adam yerine koymayan öğrenci ve idarecilerden önce, bu dersi tek saat yapıp notunu kaldıranları alnından öpmek istiyorum...
bence de tek sorun bilişim teknolojileri dersinin seçmeli ders olması ve notla değerlendirilememesi

Geri