Bina Enerji Yöneticisi oldum sanırım

Kodla Büyü
hocam öncelikle henüz olmadığınızı belirtmek isterim. nerede ve hangi okulda görev yapıyorsunuz bilmiyorum ancak il mem ler bütün okullara bu yazıyı gönderip uıygun kişilerin evraklarını istediler. yani tüm okullardaki elektrik makina mezunu öğretmenlerin evrakları istendi. bu bütün okullar için geçerli. seçim ve görevlendirme henüz yapılmış değil.

haa o zaman henüz paniğe gerek yok.
Bizim okulda şartları bir tek ben taşıyormuşum da ondan bir an oldum sanırım diye düşündüm.

bilgisayarbilisim33' Alıntı:
Bizim okulda şartları bir tek ben taşıyormuşum da ondan bir an oldum sanırım diye düşündüm.
hocam tabi ki paniğe gerek yok ancak yayın yapılan illerde istekli arkadaşların diploma ve dilekçeleri istendi. sizin haberiniz yokken diplomanız ve özellikle isteğinize dair dilekçeniz gönderilmiş olamaz diye düşünüyorum.

ottoman43' Alıntı:
bilgisayarbilisim33' Alıntı:
hocam tabi ki paniğe gerek yok ancak yayın yapılan illerde istekli arkadaşların diploma ve dilekçeleri istendi. sizin haberiniz yokken diplomanız ve özellikle isteğinize dair dilekçeniz gönderilmiş olamaz diye düşünüyorum.

Hocam dilekçe falan yazmadım ben, sadece gelen resmi yazının ön sayfasına imza attım. Sorarız ne göndermiş diye, çok da önemsemedim o an için. Belki de okulumuzda bu şartları taşıyan kişi şudur mezun olduğu bölüm şudur falan diye bir yazıdır.

Ya o değil de, belki Rehberlikçiler gibi ayrı odamız olur, kapısında kapı gibi "Bina Enerji Yöneticisi" yazar. Ders, nöbet, kulüp, sınıf olmaz. 9'da gelir, 3'de gideriz. İşte o zaman öğretmenler odasına girip; " Arkadaşlar işte yatmak böyle bir şey " diye bağıracam.

:) bence sayısaldan büyük ikramiyenin hayalini kur. bu hayallerinin yanında sayısalı tutturma ihtimalin daha yüksek.

İlköğretimdeki bilişmcilerin başına iş sarmasınlar da ne yaparlarsa yapsınlar. Elektirik melektirikten anlamam ben. Mazallah ters bağlantı yapıp komple okulu yakarım :D

aslında ben istiyorum ama konuya tam vakıf olan varsa açıklama yaparsa sevinirim.
görev öncesi eğitim verilecekmi?
ilçe müdürlüktemi duracak yoksa kendi okununda görev yapıp iş oldukça mı görevlendirilecek.
tam zamanlı görevlendirilecekse 30 saat mi? 47 saat mi? üzerinden ücretlendirme yapılacak.

Geri