BİMER!!!

Kodla Büyü

slm6713

Aktif Üye
Arkadaşlar Bimere yazdığım şikayette kimlik bilgilerimin gizlenmesini istediğim halde kimlik bilgilerim gizlenmemiş arkadşlar.Bu durumda kimlik bilgilerim ortaya cıktı bende doğal olarak mağdur oldum ve haklıyken haksız duruma düştümm..Bunun için ne yapabilirm?

gizlilik istendiği hale gizlenmediği sanki daha önce de burada konuşulmuştu.

hocam bunu muhtemelen ilçede yapmışlardır yada küçük bi il ise il den kaynaklıdır. sendika avukatınızla görüşün

savcılar bile sapır sapır giderken uyduruktan bimer başvurusunda kimlik verilir mi. ah hocam ah. üstüne birde senin yazdığın şikayet metnini aynen vermişlerdir şikayet ettiğin kuruma. en basit milli eğitim camiası bu yüzden 5 kuruş etmiyor malesef.

Phascolarctos cinereus' Alıntı:
savcılar bile sapır sapır giderken uyduruktan bimer başvurusunda kimlik verilir mi. ah hocam ah. üstüne birde senin yazdığın şikayet metnini aynen vermişlerdir şikayet ettiğin kuruma. en basit milli eğitim camiası bu yüzden 5 kuruş etmiyor malesef.

doğru hocam haklısınız işte bilemedik.haklısınız valla

Burada konuşulmuştu daha önce. Gizlilik filan hikaye...

Hocam hiç korkmayın, çekinmeyin.. Haklıysanız zaten üstünsünüz.. Yazılanlara bakarsanız asıl amaçlarının ne olduğunu görürsünüz.. Korku İmparatorluğu.. En meşru hak arama taleplerimizden bile çekineceğiz.. :(

Ya hocam zaten korktugum falan yok...benim takildigim nokta kimlik bilgilerim neden aciga cikiyorr..

Hocam bulunuyor bir şekilde hele ki ufak yerlerde. 2 yıl önce okulumuzda tadilat vardı kasım ayına kadar sürdü. Bizde bir türlü düzenli bir eğitim yapamadık. Tadilat derken okul nerdeyse sil baştan yıkılıp yapılıyor derecesinde bir tadilat. Bir öğrenci velisi de yazmış BİMER e okulda eğitim öğretim yapılmıyor diye. Bizim müdür hem adamı buldu hemde yazıyı aynen alıp geldi bize okudu. Ahbap çavuş ilişkisi olan küçük yerlerde çok sıkıntı böyle işler.

Geri