Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Bilsaya devamsızlık

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında prentice tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. prentice

prentice Seçkin Üye Seçkin Üye

Bu devamsızlıkları bilsaya giren müdür yardımcıları sürekli söylenip duruyor. Bir arkadaştan duymuştum bunu barkod okuma gibi bir sisteme çevirmişler 3-4 dk da tüm okulun devamsızlılarını girebiliyormuş. Acaba bu nedir nedir ?

2. hayatsuyu1979

hayatsuyu1979 Aktif Üye

hocam ilköğreitmse artık e okula da gircekler şimdi baya bi söylenip dururlar sanki zor bi iş yaaa topu topu 20 kişi girer bir günde okulun hepsi devamsızlık yapmıyor ya hayret yaaa :)

3. yamtar3535

yamtar3535 Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam iki dakka giriversinler yav.onu yaparsın ondan sonra bunun kendi kendine gireni yok mu derler....

4. byvector

byvector Seçkin Üye Seçkin Üye

Yani söylenecek söz söylenmiş bize bişey kalmadı

5. prentice

aslında haklısınız , idarecilere zor geliyor bu iş zaman kaybı olarak görüyorlar belki oradan arttırdıkları zamanla okulda eğitimi coşturacaklar :) Ben bir yerden duymuştum merak ettim nasıl bir sistem kullandıklarını

6. adem

adem Aktif Üye

walla arkdaşlar cevaplaar süperdi. akşam akşam güldürdünüz beni. ne diyim Allah'ta sizi güldürsün :D

7. hayatsuyu1979

hayatsuyu1979 Aktif Üye

amiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)

8. Gezgin-®

Gezgin-® Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar ,Bilsa öldü artık bilmem haberiniz var mı :) E-Okul devri başladı. Devamsızlıklar e-okul sistemine kaydediliyor artık

9. hayatsuyu1979

hayatsuyu1979 Aktif Üye

Gezgin hocam ben yazmıştım ama herkes duymuştu :)

10. Gezgin-®

Gezgin-® Seçkin Üye Seçkin Üye

Biz okulda bu hafta itibari ile Gilsanın fişini çektik sayılır nerede ise; tüm devamsızlıklar, öğrenci notları yazıldı. Tüm öğretmenlere e-okul şifresi alıp; tarif ettik :) Daha ne yapalım.

11. eshay

eshay Site Gezgini

Hocam sakın bulaşma. Biz dediğin sisteme 2 hafta önce geçtik tam bir rezalet. Hiç bana sormadan gidip Bilsayla anlaşmışlar. Bilsa bunlar 400 ytl ye birprogram satmış 850 $ a bi yazıcı tarayıcı printer özellikleri olan bir alet satmışlar optik formlarıda sürekli parayla satıyolar. Optik formu taratıyosun tarayıcıdan sonra programa okutuyosun devamsızlıkları giriyo ama ne yazıkki öyle olmuyo oprik formları yazdırırken barkot kodlaması yapıyor program yuvarlak tam yerine denk gelmezse tekrar okumuyo ve elle girmek zorunda kalıyosun. Hiç işe yaramayan bir şey yani pişman oldular okadar para verdikleri için vazgeçemiyolarda hergün birikiyo formlar.

12. aysegul_

aysegul_ Seçkin Üye Seçkin Üye

Ne bilsası hocam ya... sizin yöneticiler hiç takip etmiyolar mı gelişmeleri... zaten e-okuldan giriliyo ki devamsızlıklar... boşuna bilsayı neden giriyoki, bence bilgilendirin... karneleri falanda zaten e-okula göre çıkarıcaz... boşuna giriyo oraya...

13. prentice

ikisine de giriyorlar hocam hem e okul hemde bilsaya

14. bahadır

bahadır Üye

Arkadaşlar e-okul şu an itibariyle tam hazır değil.Yine de devamsızlıkları Bilsa ya işlemede fayda var.Malumunuz her okulda ADSL yok,varsa bile Kırsal kesimde elektrik kesintisi çok ,haberleşmede sorun yaşanabiliyor.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal