Bilsa Haftalık Ders Dağıtım - rehberlik dersi

Kodla Büyü

aysegul_

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilsa formatlardan dolayı bilgisayardan silinmiş, firmayla ile sözleşme de yıl sonuna kadarmış.. neyse geldiler kurdular, oraya kadar sorun yok ama... program en son eylülde kullanılmış, format atıldığında yedekleri de alınmamış... ben de bu programı en son 3 yıl önce az biraz kullanmıştım.. bilgileri girdim, ders, öğretmen atamalarını, görevlendirme günlerinin ayarlarını falan yaptım kurcalaya kurcayala...

Ama takılığım bir nokta var... Aramızda bu programda iyi olan hocalarımız vardır, yardımcı olurlarsa sevinirim. Okul sabahçı öğlenci. Çarşamba günü sabahçıların son saati ve öğlecilerin ilk saatini Rehberlik dersi için kapatmam lazım... ama o saatleri bu derse nasıl atayacağım hatırlayamıyorum, bulamıyorum da... Nasıl yapabilirim ?

hocam neyi full seçmem gerekiyor? anlamadım :(

temel bilgiler
sınıf bilgisi
öğretmen bilgisi
fiziki mekan bilgisi
ortak ve zıt dersler

bu bölümlerin hangisinden ayarlamam gerekiyor.. ortak ders gruplarıyla yapmaya çalıştım ama olmadı...

Ders Dağıtımı - öğretmene ders ata - her öğretmeni kendi rehberlik saati için elle ver hocam

hakanotuken' Alıntı:
Ders Dağıtımı - öğretmene ders ata - her öğretmeni kendi rehberlik saati için elle ver hocam

ders dağıtım (sınıf) kısmından oldu.. teşekkürler hocam, hep üst kısımlarla uğraştım,oradan yapmayı akıl edemedim... beni büyük bir dertten kurtardınız, sağolun :+1:

aysegul_' Alıntı:
hakanotuken' Alıntı:

ders dağıtım (sınıf) kısmından oldu.. teşekkürler hocam, hep üst kısımlarla uğraştım,oradan yapmayı akıl edemedim... beni büyük bir dertten kurtardınız, sağolun :+1:

Önemli değil hocam. Evet sınıf bölümündende olur onu yazmak istemiştim.

Arkadaşlar ben program yapmaya çalışıyorum fakat özel okul olduğum için öğretmenlere boş gün bırakmak istemiyorum ama program yığılıyor bir günleri boş çıkıyor

Geri