BİLİŞİMCİLERİN DERDİ "ÇOK OTURUYORSANIZ HEMOROİD OLUYORSUNUZ

Kodla Büyü

tecnoteacher

Aktif Üye
Arkadaşlar hemorid in sancısını kesecek ,tedavi edecek bildiğiniz doğal tedavi yada "kocakarı ilac" var mı?

evet oturuyoruz çünkü hamalın daniskası olmuşuz ondan oturuyoruz biz... ilaç veriim: fifa12 yada 13, cod boII, nfs...

hocam yılancık otu diye bir ot varmış satışı yasakmış bulabilirsen o iyi geliyormuş.

onu bulabilirsen bulduğun aktara veya kişiye sor yanlız bir tane kullanılabiliyomuş hap gibi yutuluyormuş ama sen yinede sor bulduğun kişi zaten biliyodur sırrını ben bi abim sayesinde bir ilaç yaptı şu an yok Allaha şükür bunu da başka bir arkadaş denemişti faydasını görmüş bu ottan korkup söner dedi :D

ben bili,şimcilerin böyle bir derdi olduğuna hiç rastlamadım. bizim bütün sorunlarımız psikolojik, ağır depresyondayız. :cry:

Hocam, sarı kantoron otu ile mayıs papatyası eczacı abi tavsiyesi. Kendiside kullanmıştı zamanında bende kullandım. Herhangi baharatçıda bulabilirsin. Saplarıyla v.s. parçalar şeklinde kırıp birisini sabah diğerini akşam demlersin 1 bardak çıkacak şekilde. Aynen çayda yaptığımız gibi önce suyu kaynat sonra bir demlikte demlersin. Birisini sabah yap diğerini akşam ben genelde mayıs papatyasını sabah yapıyordum. Suyunu içeçeceksin.

düzenli tuvalete gitme, tuvalette fazla beklememek ve ıkınmamak, kesinlikle acı yememek, bol bol su içmek(su kabızlığı ve ishali düzenler)

zulfikar1985' Alıntı:
Hocam, sarı kantoron otu ile mayıs papatyası eczacı abi tavsiyesi. Kendiside kullanmıştı zamanında bende kullandım. Herhangi baharatçıda bulabilirsin. Saplarıyla v.s. parçalar şeklinde kırıp birisini sabah diğerini akşam demlersin 1 bardak çıkacak şekilde. Aynen çayda yaptığımız gibi önce suyu kaynat sonra bir demlikte demlersin. Birisini sabah yap diğerini akşam ben genelde mayıs papatyasını sabah yapıyordum. Suyunu içeçeceksin.
Hocam yazmayı unutmuşum 10-15 gün arası kullanmak gerekiyor. Ben 1 hafta dayanabilmiştim. Şükür yeterli oldu.

Hocam kepekli yulafli sulu gidalar tuketin evde kuvet varsa aksam sicak suya oturun yada her hafta kaplica havuzuna girin doktor tavsiyeli hap icin sakin kocakari ilaclari kullanmayin

Geri