Bilişimcilerin bugünlerine şükür

Kodla Büyü

tazika

Aktif Üye
Arkadaşlar bugünlerde çok mutluyum kendimi normal bir öğretmen gibi hissediyorum. Öğretmenliğin zevkini alıyorum.
Ama senelerdir yıprattıkları imajımızın tamamen geri gelmediği açık. İnşallah daha iyiye gider.

haklısın hocam

birde sınavı olmayan ders olur mu ? birde seçmeli bile olsa7, ve 8, sınıflarda dersimizin sınavı olmalı diye düşünüyorum,

ben veli toplantılarında mutlaka velileri bilişimin önemi hakkında bilgilendiriyorum, bu yanlış intiba başka türlü gitmez. müfredatın değiştiğinden programlama anlatacağımızdan vs. bahsediyorum, ancak bu milli eğitimin sınavlarında bizim dersimizden de soru olmadıkça asıl değerimizi göremeyiz, gerçi buna da şükür emeği geçen kim varsa başta derneğimiz herkes sağolsun.

wake__up' Alıntı:
ben veli toplantılarında mutlaka velileri bilişimin önemi hakkında bilgilendiriyorum, bu yanlış intiba başka türlü gitmez. müfredatın değiştiğinden programlama anlatacağımızdan vs. bahsediyorum, ancak bu milli eğitimin sınavlarında bizim dersimizden de soru olmadıkça asıl değerimizi göremeyiz, gerçi buna da şükür emeği geçen kim varsa başta derneğimiz herkes sağolsun.
:+1: :+1:

tazika' Alıntı:
Arkadaşlar bugünlerde çok mutluyum kendimi normal bir öğretmen gibi hissediyorum. Öğretmenliğin zevkini alıyorum.
Bu durumdan mutluyum ama idarecilerin tutumundan memnun değilim. Yine bilgisayar işleri bir türlü peşimi bırakmıyor. e okula öğrencilerin fotolarını çekip yerleştirme, şu öğretmenler odasındaki bilgisayarın durumu vs. vs. vs. ben mi abartıyorum bilmiyorum ama bu durum beni sıkıyor. Ve açıkcası yetişemiyorum da.

Açıkçası ben de şaşırıyorum.
Hem bir şey bilmiyor , gereksiz ders , gereksiz öğretmen bakışları
hem de her şeyden anlamamız gerekir ama anlamıyormuşuz imaları oluyor
Ben olduğum yerde rahatım ufak tefek şeyler olsa da
Ama Bilişim öğretmenlerine yapılan bu haksızlık giderilecek
Ben ileride milli eğitimin yüzdesi az da olsa bilişim ya da bilgisayarı sınava dahil edeceğini düşünüyorum.
Bilgisayarı herkes biliyor derler ama en ufak bir şey için de bizi ararlar , bazen fişi dahi takmak akıllarına gelmeden bizi ararlar.

Geri