Bilişim Teknolojisi ve Yazılım 5-6-7-8

Kodla Büyü
Seçmeli dersler notla değerlendirilecek denilmişti fakat programın değerlendirme ile ilgili kısmında öyle birşeyden bahsedilmemiş.
Ayrıca kitaplar da bu sene gelmez artık herkes çerçeve programa göre kendisi işler dersleri

bitefo06' Alıntı:
Seçmeli dersler notla değerlendirilecek denilmişti fakat programın değerlendirme ile ilgili kısmında öyle birşeyden bahsedilmemiş.
Ayrıca kitaplar da bu sene gelmez artık herkes çerçeve programa göre kendisi işler dersleri

notla değerlendirilmiyor açıkladılar daha önce

ben mi yanlış gördüm yoksa bu 2006 dan beri var olan program mı ? hani 1 den 8 e kadar olan program eğer yanlış gördüysem dosyayı paylaşabilirmisiniz ?

karinca_52' Alıntı:
geçmişten farkı ne :) sadece adımı değişti dersin
ofis programlarına yer verilmemiş sadece hangisinin ne işe yaradığı, güvenlik, etik gibi konular üzerine birde yazılım üzerine durulmuş. eba üzerinden proje paylaşımından bahsedilmiş ve bla bla bla

walla öğretim programında
"Öğretmenler programı uygularken öğrencilerin farklı yeterlikler için hangi düzeylerde olduklarını belirleyecek, öğrenci düzeylerini bulundukları düzeyden daha ileriye taşımayı hedefleyecektir. Bu süreçte belirli bir sınıf için öğretilmesi gereken belirli bir düzey ve konu bütünü bulunmamakta, düzeyler ve güncel konu seçimleri öğretmenin tercihlerine bırakılmaktadır."

yazıyor.
5 lerde program olarak paintle başlarım, word,excel, powerpint le de diğer sınıflarda işlerim. aralardada kitaptaki güncel bilgileri veririm tamam. kimse benden internet sitesi, programlama şu bu beklemesin 1 saatlik derste. pc başına 3 öğrenciyle birde sanki pc leri süper çalışıyorda internet sitesi yaptırcam . yok öyle bişey...

Geri