Bilişim Teknolojileri Yaprak Testler 5 ve 6 Sınıf

Kodla Büyü
Hocam çok hoş olmuş, elinize sağlık. Paylaşımınız için de ayrıca teşekkürler.

hocam çalışmanız çok hoş olmuş elinize sağlık, ama bizim şöyle bir sıkıntımız var, belirli bir kitap yada herkesin aynı kazanımları kullandığı bir yıllık planımız yok maalesef. bu da bir testte illaki 2-3 tane bahsedilmeyen soru demek oluyo.

Hocam, ellerinize, emeğinize sağlık. Çok güzel olmuşlar. Ayrıca sitenizi de çok beğendim. Çok faydalı. Bilgisayarıma yer işaretlerine kaydettim. Arada sırada faydalanmayı düşünüyorum. Teşekkürler.

61>34' Alıntı:
hocam çalışmanız çok hoş olmuş elinize sağlık, ama bizim şöyle bir sıkıntımız var, belirli bir kitap yada herkesin aynı kazanımları kullandığı bir yıllık planımız yok maalesef. bu da bir testte illaki 2-3 tane bahsedilmeyen soru demek oluyo.

Aynen öyle hocam maalesef herkesin aynı gittiği bir sistem yok. Bazı konular es geçiliyor bazılarının sırası tutmuyor bu bir sıkıntı. İlerde belli bir düzen oturursa soruları derleyerek düzenli hale getirmeye çalışacağız artık. Şimdilik kendi anlatış sırama ve anlattığım yerlere göre soru hazırlıyorum.

kemal_ari' Alıntı:
Hocam, ellerinize, emeğinize sağlık. Çok güzel olmuşlar. Ayrıca sitenizi de çok beğendim. Çok faydalı. Bilgisayarıma yer işaretlerine kaydettim. Arada sırada faydalanmayı düşünüyorum. Teşekkürler.

Teşekkür ederim hocam fırsat buldukça yeni eklemeler yapıp taleplere göre düzenlemeler yapıyorum. İşinize yarayacak bir şeyler mutlaka olacaktır.

Arkadaşlar bbnet tema değişikliğinden dolayı bu yazı silinmişti sonradan tekrar aktif olmuş farkında değildim bildirimlerden sonrada gördüm. Birkaç arkadaş yazmış ama link eskiydi ilk mesajdaki linki kaldırdım ve pdf halini direk ekledim. Müfredat değiştiği için tabi bazı sorular ayrıntıya fazla girilmiş hale geldi bu yüzden yarım kaldı zaten yoksa tüm konular için hazırlayacaktım. Bu sene böyle idare ederiz artık seneye bir sıkıntı olmazsa yeni müfredata göre 5. sınıflar ve 6. sınıflara göre ayrı ayrı düzenler paylaşırız.

Arkadaşlar teşekkürler güzel yorumlarınız içi yorumlarınızı okuyorum fakat cevap yazarken çekiniyorum konuyu üste taşıyıp site reklamı yapıyormuş gibi algılanmak istemediğimden. Dönem başında günlük plan paylaşmıştım öyle bir uyarı aldım bu sebeple devamlı cevap yazamıyorum. Tekrar teşekkür ederim güzel yorumlarınız için yeni müfredata göre 5. ve 6. sınıflar için ayrı ayrı düzenlemeyi planlıyorum. Bitince sizlerle paylaşırım. Faydalı olması dileğiyle...

Arkadaşlar teşekkürler güzel yorumlarınız içi yorumlarınızı okuyorum fakat cevap yazarken çekiniyorum konuyu üste taşıyıp site reklamı yapıyormuş gibi algılanmak istemediğimden. Dönem başında günlük plan paylaşmıştım öyle bir uyarı aldım bu sebeple devamlı cevap yazamıyorum. Tekrar teşekkür ederim güzel yorumlarınız için yeni müfredata göre 5. ve 6. sınıflar için ayrı ayrı düzenlemeyi planlıyorum. Bitince sizlerle paylaşırım. Faydalı olması dileğiyle...

Hocam emeğinize sağlık. Sizin gibi meyve veren ağaç her zaman taşlanır. Eğer sizi eleştiren varsa daha iyisini yapsın haklı reklamını kendi yapsın paylaşıma açsın yaysın. Sizin emeğiniz ve paylaşıma açık olmanız ortada... Tekrar teşekkürler

Geri