bilişim teknolojileri ve yazılım dersi *?

Kodla Büyü

pawofeagle

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocalarım 1. dönem askerde olduğumdan eğitim öğretmden uzak kaldım. 5. sınıflardaki seçmeli derste hangi konular işleniyor? neler yaptınız 5. sınıflarda ? seçmeli derslerde hala notla değerlendirme yok mu? naısl sıkıntılar yaşadınız birinci dönem ? bu konular hakkında tecrübelerinizi ve yaşadıklarınız anlatabilirseniz bana yardımcı olmuş olursunuz.. ilgilenenlere şimdiden teşekkürler..

hocam hiçbir değişiklik yok herşey bıraktığın gibidir emin ol gir öğrencinin anlayacağı faydalı olduğunu düşündüğün konuları anlat çık. not konusuna gelirsek artık e okulla alakalı hiçbir işimiz kalmadı

Hocam "hapşurdum burnumdan sümük aktı bu normal mi?" "eve hangi yoldan gidiyorsunuz" "arabayı durdururken frene mi basıyoruz" gibi daha çok öğretmenlere yönelik başlıklar açarsan daha çok ilgi görür!! Bu forumda böyle artık

Hocam hiç sıkıntı yaşamadık, plana uygun hareket ettik. Ama arkadaşın dediği gibi, faydalı olan şeyler üzerine eğilebilirsin, problem yok yani. Sadece kitabı ve notu yok o kadar :)

tinyamasisurum0' Alıntı:
Hocam "hapşurdum burnumdan sümük aktı bu normal mi?" "eve hangi yoldan gidiyorsunuz" "arabayı durdururken frene mi basıyoruz" gibi daha çok öğretmenlere yönelik başlıklar açarsan daha çok ilgi görür!! Bu forumda böyle artık
:alkis:

tinyamasisurum0' Alıntı:
Haklisiniz, forum her telden bu siralar. :?
hocamizin sorusuna gelince e- okulda davranis notumuz da kalkti artik, ders desen kitap basma luzumu bile gormediler, kafamiza gore anlatiyoruz.

Eğer daha önceki bilişim tek. kitaplarından yıllık planını hazırlamazsan, günlük planda yapman lazım.

forum her telden çalmaya devam etsin o zmn ne diyelim.... duyarlı hocalarıma teşekkürler artık yapacaz bi şeyler derste napalım bilgisayr kullanımı sıfır olduğunu düşündüğüm 5. sınıflara eski müfredatı uygulamak en iyisi sanırım en azından birşeyler öğrenmiş olurlar tabi sınıf mevcutları uygunsa :/

hocam ders mi kaldı forumda öyle böyle tartışalım, paylaşalım. 3 saat dersim var benim 5 lere desen kimse seçmiyor. Genelde öğrencilere faydalı olan matematik fen kuran din kültürü dersleri seçiyorlarmış veliler :? İdareci arkadaşalr öyle diyor. :shock: Ne diyelim sistem utansın. Daha şu forumdaki üyelerin bence %90'ı 5.sınıfların Bt ve yazılım dersine girmiyordur. Naçizane görüşüm budur. saygılar

Geri