Bilişim Teknolojileri ve yazılım dersi klavuz kitabı güncel

Kodla Büyü
Dokümanı buraya yüklesek olmaz mı? Siteye zor bela girdim ama şimdide dokümanı indiremiyorum.
18,5 MB için "1 saat kaldı" diyor...

kim hazırladıysa, katkıda bulunduysa eline emeğine sağlık...
ancak seviye biraz ağır olmuş gibi geldi bana. daha görsel ve etkileşimli bir içerik bize daha faydalı olur . hele de benim gibi lab ı olmayanlara. onu da sen hazırla diyebilirsiniz. hakkaten bişeyler yapıp güzel bir kaynak hazırlamammız lazım. ders seçmeli iken öğrenci kitabı, klavuz kitap hatta etkinlik cd si hazırlayan meb ders zorunlu(not lu) olduğunda hepsini kesti. elimizde sadece ufak bi öğretim planı var. o da ders zorunu olmadan önce hazırlanmış. meb i anlamak bazen hakkaten zor. herhalde intikam alıyolar bizden

*Vendetta*' Alıntı:
Dokümanı buraya yüklesek olmaz mı? Siteye zor bela girdim ama şimdide dokümanı indiremiyorum.
senin yine iyiymiş hocam bende 5 saatten fazla gösteriyor. indirme hızı 1 kbps bile değil. sitenin sunucusu çok ağır.

denizlerb' Alıntı:
*Vendetta*' Alıntı:
senin yine iyiymiş hocam bende 5 saatten fazla gösteriyor. indirme hızı 1 kbps bile değil. sitenin sunucusu çok ağır.

1 saat diyordu hocam ama kaç saat geçti daha yarısını indiremedi...

İndiren arkadaşlardan biri dokümanı siteye yüklesede bizde bu işkenceden kurtulsak...

arkadaşlar bu kaynak kitap MEB mi yayınladı ya burdaki konular meslek lisesindeki öğrenciler anlamıyor. Sanal Windows Vmware programıyla windows kurulumu anlatmış. 5 e giden çoçuk harddisk kavramını bilmiyor daha.Çok ağır bir kaynak kesinlikle anlayamazlar.

arkadaşlar ben de biraz bu kaynaktan faydalanıyorum ama kaynağın bazı kısımları ağır özellikleri örnekleri ve dili de pek uygun değil günlük dille yazılmış. Sizler bu etkinlikleri hep bu kitaptan mı hazırlıyorsunuz yoksa internetten araştırıp mı yapıyorsunuz?

Geri