Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 31 Ağustos - 18 Eylül 2020 Telafi Eğitim Programı

Kodla Büyü
Hocam hangi programı kullanacaksınız?

Hocam dün akşam bu hafta telafi yapmayacağımız belirtti idare. Ama ben eba canlı ders yerine zoom gibi bir programın tercih edilmesi taraftarıyım. Bu şekilde olursa hem bağlantıda minimum sıkıntı yaşanır hem de ders saatleri konusunda daha esnek ve rahat davranılabilir. Verirsin öğretmene aykık programını öğrenci de bilir öğretmen de bilir ne zaman online ders vereceğini.

Arkadaşlar eba canlı ders listesinde dersimiz olmadığı için mudur bana ders vermedi. Dersi olanlar evde olup dersi olmayanlar okula gelecek seminer saatleri şeklinde. Nasil bir yol izlemeliyim ders istediğimde vermeme gibi bir hakkı var mi?

Ben hem canlı ders veriyorum hem 2 farklı okula daha gorevlendirmem var onlara da canlı ders veriyorum hem okula gidiyorum haftada 3 gün birde görevlendirme olduğum okullarda gel okulu bekle diyor var mı benim gibisi

Ben hem canlı ders veriyorum hem 2 farklı okula daha gorevlendirmem var onlara da canlı ders veriyorum hem okula gidiyorum haftada 3 gün birde görevlendirme olduğum okullarda gel okulu bekle diyor var mı benim gibisi
Sayın hocam, sizden istediklerini hangi yazıya dayanarak istiyorlar bunu sormazsanız, her istenilene evet derseniz, bana bu işi resmi yazıyla, neye dayanarak istediğinizi söyleyin demezseniz, isteklerin sonu gelmez bilginiz olsun

dersi sadece kadronuzun olduğu okulda verebilirsiniz, görevlendirme gittiğiniz okulda sadece bt rehberliği yapmanız lazım.

Sayın hocam, sizden istediklerini hangi yazıya dayanarak istiyorlar bunu sormazsanız, her istenilene evet derseniz, bana bu işi resmi yazıyla, neye dayanarak istediğinizi söyleyin demezseniz, isteklerin sonu gelmez bilginiz olsun
Hocam yazıyla değil her kurum her müdür kendi karar veriyor deyip geçiyorlar kendi müdürüm de bu şekilde söyledi çağrışırsa gideceksin

Geri