Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi 2018-2019 Yıllık Planları (5,6, 7. sınıf)

Kodla Büyü

hasemrah

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2018-2019 yılı için yeni öğretim programına uygun olarak hazırladığım Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi Yıllık Planları sınıf bazında hazırladım. Bu yıl 5, 6 ve 7 sınıflara girdiğim için sadece üç yıllık plan hazırladım. 7. sınıflar Seçmeli olarak Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi‘ni aldığından yine yeni öğretim programına uygun olarak ve kendime göre planlayarak hazırladım.

Yıllık planları, güncel müfredata uygun olarak hazırladığımı tekrar belirtmek istiyorum.
---
DÜZELTME: Planların sonundaki not kısmı hatalı. Talim Terbiye Kurul karar tarihleri ve numaraları bu şekilde düzeltilmesi gerekli...

Not: Bu plan, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 24/01/2018 tarih ve 47 sayılı kararıyla kabul edilen Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi ( 5. 6. sınıflar) Öğretim Programı ve 06.09.2018 tarihinde EBA'da yayınlanan Öğretmen Kılavuz kitabına göre hazırlanmıştır.

Not: Bu plan, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 13/06/2018 tarih ve 81 sayılı kararıyla kabul edilen Seçmeli Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi ( 7. 8. sınıflar) Öğretim Programı ve 06.09.2018 tarihinde EBA'da yayınlanan Öğretmen Kılavuz kitabına göre hazırlanmıştır.

Ekli dosyalar

• BTY Dersi YILLIK PLANLAR.rar
    42.4 KB · Görüntüleme: 2,559
Son düzenleme:
Okul müdürümüz günlük plan istedi .Bu sene kılavuz kitaplar yayınlandığı için öyle bir zorunluluğumuz var mı?

Okul müdürümüz günlük plan istedi .Bu sene kılavuz kitaplar yayınlandığı için öyle bir zorunluluğumuz var mı?
Öğretmen Rehber Kitabı olduğundan günlük plan hazılrmanaıza gerek yok hocam. Müdürü bu şekilde bilgilendirin.
Emeğine sağlık hocam çok güzel hazırlanmış
Teşekkür ederim. Bir haftasonumu ayırıp özenle hazırlamaya çalıştım.

Ayrıca sağolsun bir arkadaş farkedip düzeltme yaptı. Planların sonundaki "Not" kısmı hatalı olmuş. Konu içine ekliyorum

Geri