BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ UZAKTAN EĞİTİM FAALİYET RAPORU

Kodla Büyü

blueand

Aktif Üye
Arkadaşlar ilçe zümre başkanlarına uzaktan eğitim faaliyet raporu diye bir toplantı düzenlenmiş ve biz bir sunum rapor yapacakmışız sanırım.

elinde word veya pdf formatında bu rapordan olan var mı

Hocam yardımcı olduğun öğretmenleri derslerini ve yardımcı olduğun konuları baz alarak bir rapor yaz sende. Çok zor bişey değil ki

Hocam ilçe zümre başkanlarına düzünlenen toplantıda raporu hangi kriterlere göre yazakcaklarını söylemişlerdir. Ordaki kriterleri öğreninseniz raporu kolaylıkla yazabilirsiniz. Örneğin dün il istihdam kuruluna gönderilmek üzere okullardaki dallarla ilgili rapor istendi, raporu isteyen yazıda kriteler vardı. Sizin bahsettiğiniz konu için bize bir şey gelmedi bu yüzden elimde hazır bir döküman yok maalesef.

Yılmaz
Hocam ilçe zümre başkanlarına düzünlenen toplantıda raporu hangi kriterlere göre yazakcaklarını söylemişlerdir. Ordaki kriterleri öğreninseniz raporu kolaylıkla yazabilirsiniz. Örneğin dün il istihdam kuruluna gönderilmek üzere okullardaki dallarla ilgili rapor istendi, raporu isteyen yazıda kriteler vardı. Sizin bahsettiğiniz konu için bize bir şey gelmedi bu yüzden elimde hazır bir döküman yok maalesef.
Yılmaz hocam teşekkür ederim. Toplantı yaptık biz de ben ilçe zümre bş yım, kendi kendimize birşeyler yazdık verdik bakalım. Amaç zaten kitap değerlendirmekmiş.

Geri