Bilişim Teknolojileri Sınıfıma Kavuştum sonunda...

Kodla Büyü

elitbote

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• IMG-20170918-WA0037.jpg
    IMG-20170918-WA0037.jpg
    159 KB · Görüntüleme: 236
Hayirli olsun hocam darisi olmayan arkadaslara insallah.
Ancak sinif duzeninde U daha iyi oluyor. Benim sinifta boyleydi 1 sene sonra degistirdim. 3 sene sonra ise ortaya bos masalar koydumki cocuklarla hem ders calisiriz hemde elektronik meraki olan cocukarla proje yapariz.
Kolayliklar dilerim

Hayırlı olsun hocam. Ben de 10 günde ancak toparladım sınıfımı. Sağolsun bi kolejden pc alıp 16 bilgisayarlı bir sınıf oluşturduk.

Hayirli olsun hocam. Darisi olmahan ve artik eskimiş lablarin basina. Nerelerden destek alabiliriz arkadaslar? Benim labim da cok eski artik bilgisayar mi tamir etsem yoksa ogrencilere mi yetisem bilemiyorum. Tamirlik halleri bile kalmadi artik...

Hayirli olsun hocam darisi olmayan arkadaslara insallah.
Ancak sinif duzeninde U daha iyi oluyor. Benim sinifta boyleydi 1 sene sonra degistirdim. 3 sene sonra ise ortaya bos masalar koydumki cocuklarla hem ders calisiriz hemde elektronik meraki olan cocukarla proje yapariz.
Kolayliklar dilerim
Teşekkürler hocam, u düzeni mantıklı ama yerdeki prizlerden dolayı mecbur kaldım , kablolamayi masalari degistirip ayarlayabilirsem u duzenine gecmeyi düşünüyorum

ben de bt sınıfı oluşturmak istiyorum, deneyimlerinizden faydalanmak isterim
Hocam kolay olmadi , 4 yıl sınifsız lab olmadan idare ettim, linkte paylastim Sgk emeklilik hizmetleri genel müdürlüğü eski bilgisayarlar ıni kurumumuza hibe etti. Onlari duzenleyerek, idareden rica ederek , bos sınif ayarlamalarini bekleyerek sonunda kavustum . Ama ne yazık cogu asamada yanliz kaldim SGK' dan teslim almaya bile kendim gittim ... Onlardan istek yazısına kadar ben yazdım. Sgk eski bilgisayarlarını okullara veriyor ama kargo sorun olduğu için Ankara içindeki okullara verebiliyorlar.
Ankara içindeki labı olmayan okullar bana ulaşırsa yardımcı olabilirim ..

Bilgisayar bilişim de arkadaşlardan duyduğum kadarıyla bankalara mail atabiliyorsunuz okul durumunu bildirerek genel müdürlüklere ptt yoluyla yazı da gönderebilirsiniz
forumda örnek yazılar var ,
bazı ilkokullar labı kullanmadıkları için devretme yoluna gidiyorlar onlardan iade alabilirsiniz
bazı okullar idari bilgisayarları yenilerken eskilerini paylaşma yoluna gidiyorlar öyle temin edebilirsiniz ,
bazı devlet kurumlarından eski kullanılmayan bilgisayarlarını isteyebilirsiniz ,
forumda 180-200 tl civarı olan pclerden oluşan lab kuran arkadaşlar var onlarla bir görüşebilirsiniz
BTE derneğimiz var, derneğin bu konuda kampanyası BTE derneğindeki arkadaşlarla ; Burcu Yılmaz var başkanımız onunla görüşebilirsiniz
şimdilik aklıma gelen bunlar ...

Hiç bir zümremin BT sınıfsız çalışmasına gönlüm razı değil , umarım Bakanlık yanlışını anlar da Her okula bir BT sınıfı kurulur , darısı sizlere inşallah

Geri