Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Çalışma Programı

Kodla Büyü

vex_alex

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2012-2013 Öğretim Yılı Rehber Öğretmen çalışma programıdır.

.doc formatını da ekledim arkadaşlarım.

Ekli dosyalar

• Calismaplani_EkimOcak.rar
    172 KB · Görüntüleme: 4,528
  • alışmaplanı_EkimOcak.rar
    14.8 KB · Görüntüleme: 4,314
Rica ederim. İşinize yaramışsa ne mutlu bana. Emeğimize karşılık yürekten bir dua en güzel kullanım bedeli olur benim için. İyi çalışmalar.

bu çalışma planı fatih projesi olan okullara göre hazırlanmış teşekkürler hocam
Benim okulumda fatih projesi yok bu durumda formatör çalışma planına benzer bir çalışma planı yapmam gerekecek galiba

Okul ders saatleri içerisinde öğrencilerin proje ve performans ödevlerini araştırmasına yardımcı olmak ve bunları kâğıda aktarmak için gerekli çalışmaları yapmak.

bu da...

Hocam bu bt rehberliğinde ders saati dışında bt sınıflarını açık tutmamız gerekiyor mu peki. Ders programında kalan yerleri bt rehberliği ile doldurduğunda bt sınıfının açılması gibi bir zorunluluk kalmıyor heralde.

Değerli arkadaşlar, benim durumum farkı. Öğrenim izni nedeni ile bir günümü üniversitede geçiriyorum. Bu nedenle Cuma günü için 6 ders saatini diğer günlere ekledik. Bizim okul 8 ders saati olarak günlük işlendiği için ders saatleri olarak ifade ettim. Yoksa elbette ki Cuma günü izinli olmasam bu madde beni kısıtlayacaktı.

hocam bunun word formatı yokmu? madem bi iyilik yaptınız word formatını ekleseydiniz keşke, şimdiden teşekkürler...

Yusuf Hocam teşekkürler, resminizden tanıdım. Dosyayı indirince emin oldum. Zahmetten kurtardınız, sizin hazırladığınızı görünce aynen çıkarıyorum incelemeye bile gerek yok :)))

vex_alex' Alıntı:
2012-2013 Öğretim Yılı Rehber Öğretmen çalışma programıdır.

.doc formatını da ekledim arkadaşlarım.
alışma planı süper olmuş önce alış sonra çalış :puhaha:

yusuf hocam teşekkürler. bu arada doktora nasıl gidiyor umarım istediğiniz gibidir. iyi çalışmalar.

zeynep_elicora' Alıntı:
Yusuf Hocam teşekkürler, resminizden tanıdım. Dosyayı indirince emin oldum. Zahmetten kurtardınız, sizin hazırladığınızı görünce aynen çıkarıyorum incelemeye bile gerek yok :)))

Zeynep Hocam Zonguldak nasıl? Şimdi hatırladım sizi :) Hey gidi Aksaray günleri. Hizmetiçi Eğitimlerin tadı başka, ruhu başka güzel. Keşke her sene olsa, hatta hersene iki defa olsa.

Geri