Bilişim Teknolojileri Klavuz Kitap ve etkinlik CDleri

Kodla Büyü
Bir Rica

Değerli hocam bildiğiniz gibi bizim mükemmel MEb internet bağlantımız rapidshare a bağlanmamıza izin vermiyor. Bu dosyaları başka bir sunucuya yüklemeniz mümkün mü acaba?

2008 2009 Eğitim Öğretim Yılı kılavuzları

Merhaba ,

Yeni eğitim öğretim yılımız, hepimize hayırlı olsun.

Acaba 2008-2009 için kılavuzlar çıktımı elinde olan varsa paylaşım sitelerinden birine Gönderebilir mi?

Herkese iyi çalışmalar.

ewet kitaplar değişmemiş. Rahatsız ettiğim için üzgünüm. Birz daha dikkatli davranmalıydım.
Biltek'e uyarısı için teşekkürler.

Bişey değil hocam. Aklımızdaki sorular rahat bırakırsa daha dikkatli davranabiliriz ;) Genel durum bu :)

bana etkinlik cdleri geldide 6,7,8 için öğretmen klavuz kitapları yok. elinde öğretmen kitabının dijital hali olan varmı?

hocam teekkürler 2007-2008 de ücretli öğretmenlik yaparken kullanmıştım bu kitapları ve etkinlikleri.. o zaman önlisans mezunuydum.. şimdi DGS ile lisans bilgisayar öğretmenliği ne geçiş yaptım ve bunları sunumumda kullanıcam.. cd lerimi nereye koyduğumu bir türlü hatırlayamıyordum şimdi sayenizde hepsi tekrar elimde.. Allah bin kere razı olsun...

Öğrenci kitaplarının pdfleri bir başlıkta verilmiş daha önce ama linkler çalışmıyor tekrardan paylaşabilecek olan var mı ? teşekkürler

gelişimci' Alıntı:
halukk' Alıntı:
Öğrenci kitaplarının pdfleri bir başlıkta verilmiş daha önce ama linkler çalışmıyor tekrardan paylaşabilecek olan var mı ? teşekkürler

Toplamda 316 MB. İstediğiniz bir basamak varsa onu ekleyelim. Ya da hangi upload sitesine isterseniz oraya ekleyelim.

eya' Alıntı:
gelişimci' Alıntı:
halukk' Alıntı:

Toplamda 316 MB. İstediğiniz bir basamak varsa onu ekleyelim. Ya da hangi upload sitesine isterseniz oraya ekleyelim.
Bunlar ilköğretim için sanırım hocam, değil mi? İlköğretimse 8. sınıf için varsa ekleyebilir misiniz?

SİRE' Alıntı:
eya' Alıntı:
gelişimci' Alıntı:
halukk' Alıntı:

Bunlar ilköğretim için sanırım hocam, değil mi? İlköğretimse 8. sınıf için varsa ekleyebilir misiniz?

Evet hocam. Buyrun http://didim.meb.gov.tr/depo/8.basamak.zip 25 MB

İyi günler. Sevgili hocalarım ilköğretimde ilk defa derse giriyorum o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var.

1. 6-7- ve 8. sınıflarda sadece 6-7-8. basamakları mı seçebiliyoruz.
2. 6-7-8. basamak kitaplarının tüm etkinlikleri cd'lerde mevcut mu. (elimde cd falan yok)

şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar hepinize

malesef bakanlık buna mecbur bırakıyor. Cdleri ben şahsen kullanmıyorum. Hocam müfredatı es geçip, öğrencilerin BTyi derslerine nasıl entegre edebilirler onu öğretin. Ben şu an 8lere web tasarımı anlatıyorum. 7 lere office programları ve ödev düzenleme konularını birleştirmiş durumdayım.

koftiden42' Alıntı:
İyi günler. Sevgili hocalarım ilköğretimde ilk defa derse giriyorum o yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var.

1. 6-7- ve 8. sınıflarda sadece 6-7-8. basamakları mı seçebiliyoruz.
2. 6-7-8. basamak kitaplarının tüm etkinlikleri cd'lerde mevcut mu. (elimde cd falan yok)

şimdiden teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar hepinize

Öyle bir şart yok, farkettiysen "basamak", sınıf değil... sınıf olsaydı seçim diye bir şey olmazdı.

Tüm etkinlikler CD'de yok ama forumda ilkogretim-bilisim-teknolojileri-uygulama-ve-materyaller-f138/ başlığında yeterince bulabilirsin.

Kitap seçiminde sen öğrenci ihtiyaçlarına göre yapman gerekiyor. En çok göstereceğin konuların olduğu kitabı seçmen lazım.

Dersimizin tek avantajı öğrenci ihtiyaçlarına göre yıllık plan belirleyebilmemizdir , istediğin konuları seçip planda göster yeter.. Öğrenci ihtiyaçlarını dikkate alırsan sıkıntı yaşamassın..

Not: Kitaplar 1 ay önce seçildi, sadece idareye hangi kitabı seçtiklerini sorma şansın var :|

Geri