Bilişim Teknolojileri Klavuz Kitap ve etkinlik CDleri

Kodla Büyü
ya arkadaşlar KLAVUZ u indripte açabilen varya herkes teşekkür edip durmuş tekrar da indirdim 3. parta hata veriyo çalıştıran biri varsa yazsada hata bizdemi öğrensek

okullardan da indirebileceğimiz bir paylaşım sitesi olsa daha iyi olacak.
rapidsharen indirilemiyor

MERHABALAR ARKADASLAR.
klavuz kitabın part1 part2 diye bütün parcalarını indirdim de ne yapılacağını anlayamadım simdi.
ben pardus kullanıyorum. rar dosyası bi türlü açamadım
acacakmıyız acmadan cd ye mi yazdıracaz yazılanlardan da bisey cıkaramadım
ama 5 parca toplam 461,3 mb. acaba diyorum eksik mi indirmişim

hocam rar dosyasını açmanız gerekiyor. part 1 i açınca otomatik olarak diğer partları birleştiriyor. Tek bir dosya haline getiriyor. Bu da image dosyası. Nero Yüklü ise image doyasını çalıştırıp bu image ı cd halinde yazmanız gerekiyor.

Pardus winrarı çalıştırıyormu bilmiyoum. Olmazsa Winrarın yüklü olduğu bir bilgisayarda açıp çalıştırın hocam. Tabi ilk önce partların hepsini olduğu gibi cd y kaydetmelisiniz.

hocam dosyaları cdye aktarmanıza gerek yok.nero imagedrive ile sanal sürücü oluşturup dosyaları görebilirsiniz.

:) Fazla uzun sürmiyor ama sorun üşenmekde.

Cd lerin içindekiler..

1-8 kadar kitapların pdf formatı
Öğretmen kitaplarının pdf si
Etkinlikler.

merhaba,öncelikle siteye yeni kayıtlı bir kullanıcı olarak sitenin kapsamı ve işlerliğinden oldukça memnun olduğumu belirtmeliyim. Rapidshare dosyalarını açamıyorum, daha doğrusu dosyalara ulaşamıyorum, telekomun hata arayüzünü gösteriyor. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. acaba bilmediğim bir yöntem mi söz konusu? 8)

arkadaşlar etkinlikleri indirdm.ama açamıyorum.
IZArc programıyla açayım dedim ama yine açmadı.

okulumuza kitap ve etkinlik cd si gelmediği için bunları kullanmak zorundayım.

lütfen yardımcı olun!!...

arkadaşlar etkinlikleri indirdm.ama açamıyorum.
IZArc programıyla açayım dedim ama yine açmadı.

okulumuza kitap ve etkinlik cd si gelmediği için bunları kullanmak zorundayım.

lütfen yardımcı olun!!...

Ben hepsini indirdim. Derslerde kullanıyorum teşekkür ederim. Yanlız merak ettiğim konu şu. Bilgisayar öğretmeni olup da bunları indiremeyenler veya indirip kullanamayanlar var. Bu konu çok ilginç.

hocam o indirdiğiniz image dosyası
indirdikten sonra nero ile kalıp yaz gibi bir seçenek var onu kullanarak cd ye yazacaksınız
daha sonra cd otomatik açılıyor zaten

ben etkinlik cd sini hallettim

ama kılavuz lar tam inmiyor bi türlü %98 e kadar felan geliyor gerisi inmiyor orda kalıyor
acaba arkadaşlar tekrar yükleyebilirler mi?
teşekkürler

dosyaların tamamını indirdim ama winrar ile açılmıyor!!!

arkadaşlar kılavuz ları indirdim tek tek ve tüm parçalar da %100 indi gözüküyor ama extract yapınca hata veriyor
deli olacam bu kaçıncı indirişim kota dolacak nerdeyse ya bi yardım edin lütfen

acaba tekrar yükleseniz faydası olur mu??
teşekkürler

arkadaşlar benim indirdiğim 461 MB biltek hocamın dediğine göre 492 MB olması lazım ama tüm partlar inmiş gözüküyor bi yerde bi eksiklik bi kayıp var ama ne?

fikri olan var mı??

Geri